Jump to content
0rh4n

Cin Görmek İsteyenler Buraya

Recommended Posts

dabbetül arz kimdir orhan. o yönetcekmis ya

Dabbenin nasıl olduğunu bilmiyorum.Ama çözecem yakında.Bir varlık elinde hz. musa nın ve hz süleymanın mührü olcağını biliyorum.Fakat nasıl birşey olduğunu bilmiyorum.Şuanki hali bütün sesli şeyler ondandır.

Katılıyorum ve bu soruların cevaplarını merak ediyorum

Allah bana küçükken böyle bir rüya göstermişti.Ordan biliyorum bunları.

​Nasıl birşey olacağı hakkında bi bilgim yok.

orhan bazi seyleri biliorsan kimseylen paylasma aslinda derim. sana yönelik kalsin. anlatirsan cogu tilsimlarin gider.inan bana.

orhan bazi seyleri biliorsan kimseylen paylasma aslinda derim. sana yönelik kalsin. anlatirsan cogu tilsimlarin gider.inan bana.

Ben gitmesini istiyorum zaten.Önceden yağmur istiyodum yağmur yağıyordu hiç duymadım mı yaz ayında kar yağdığını? Gitsin gitsin istemiyorum.

Guest forward
Ben insanların hep isteklerine ve düşüncelerine ortak olmayı sevmişimdir.Eğer cin görmek istiyorsanız söyleyin.Formül falan aramayın.Zaten 6 yıl sonra herkes görebilcek.

İnsanlar yerinaltından bir toprak çıkartıcak.Bu toprak görünmez olan cinleri görünür kılcak.Dabbetül arz da bu cinleri yönetecek.Sorusu olan varsa sorsun.

göster banaa kardeşim bıde sen geleceği mi goryon ?

Guest Îکє†

benim de bi sorum var

bu aralar iyi misin

orhan sana br sorum olacak sen Allaha inanıyormusun ?

Ona aşığım.Bana bunları öğreten O ve O'na kulluk için yaşıyorum.Ama bu bana bulaşanlar herneyse çok güçlü namaz kılamıyorum.Düşünsene görünmeyen bişey yasin okurken geliyo yanına pislik yapıyo.Namaz kılıyosun önünde dolaşıyolar.Ruhumu sema ya çıkarıp hesap soruyolar.Her sabah uyandığım gibi şerefsizzz diye bağırıyolar.

Ona aşığım.Bana bunları öğreten O ve O'na kulluk için yaşıyorum.Ama bu bana bulaşanlar herneyse çok güçlü namaz kılamıyorum.Düşünsene görünmeyen bişey yasin okurken geliyo yanına pislik yapıyo.Namaz kılıyosun önünde dolaşıyolar.Ruhumu sema ya çıkarıp hesap soruyolar.Her sabah uyandığım gibi şerefsizzz diye bağırıyolar.

ben anlayacağım anladım teşekkür ederim sana ve sanırım bir çok kişide anlamıştır .durumun gerçekten çok vahim Allah yardımcın olsun .inancını biraz kuvvetlendirmeye çalış yoksa ayvayı yiyeceksin iyice .sana söyleyebileceğim bu .