Jump to content
0rh4n

Cin Görmek İsteyenler Buraya

Recommended Posts

mesela almanyada bon prix otto kataloglarindaki giysi vs icin cekilen model sahislardan bazilari...

nasil yani anlamadim ben ya otto bon prix kataloglarinda cinlermi mankenlik yapiyor.ben almanyadayim ottodan siparislerim olduda :)

Allah.c.c kur an da apacik bildirdigi sapikliklardan birini isliyosun...ona ortak kosuyorsun biz gaybi yanlız onun bildigine iman ettik....sen yakında orhan-i kerimi yazmaya kalkarsan sasirmicam....tevbe tevbe estağfurullah...

kardesim allah yardimcin olsun,biz insan oglu ile bas edemezken sen uc harflilerle savas ediyorsun, cok zor ancak yasayan anlar seni, beni asar bu konu ama sen buyuk bir allah dostuna sigin ve ibadet ve zikirle meskul ol ancak boyle kurtulursun,cunki tecrubemiz var,saygilar

Allah.c.c kur an da apacik bildirdigi sapikliklardan birini isliyosun...ona ortak kosuyorsun biz gaybi yanlız onun bildigine iman ettik....sen yakında orhan-i kerimi uamaya kalkarsan sasirmicam....tevbe tevbe estağfurullah...

Sizin gibi cahilleri kandırmak ne kolay.Allah'a şirk koşmam için O^na ortak koşmam lazım.O'ndan başka bir ilah olduğunu ifade etmem lazım.

Böylelerini gördükçe halime daha çok şükrediyorum.

kardesim allah yardimcin olsun,biz insan oglu ile bas edemezken sen uc harflilerle savas ediyorsun, cok zor ancak yasayan anlar seni, beni asar bu konu ama sen buyuk bir allah dostuna sigin ve ibadet ve zikirle meskul ol ancak boyle kurtulursun,cunki tecrubemiz var,saygilar

Sorun yok.Uğraşamıcam bi varlık değiller.Onlar bana diyo zaten artık bize vurma bize sataşma diye.

Sorun yok.Uğraşamıcam bi varlık değiller.Onlar bana diyo zaten artık bize vurma bize sataşma diye.

dövüomusun yani onları

dövüomusun yani onları

Aynen.Dövdükçe çoğalıyolar.Bende 21 tane ayet el kursi okuyorum.Kaçıyolar.Napayım can sıkıntısı sinek vızıltısı

nasıl dövüyosun.sopaylamı vuruosun yoksa tekme tokat mı?

Kafama göre ama şuan kızdılar sana yolluyorum :D bol şans