Jump to content
0rh4n

Cin Görmek İsteyenler Buraya

Recommended Posts

Dabbetül Arz evliyamı nasıl bu cinleri yönetecek, niye 6 yıl sonra

çıkarılacak toprağın yeri bellimi oldu, ne kadar meraklı var görmek isteyen,

nedense merak etmeyenlerin başında patlıyor bunlarda

• Like 1

hala 6 yıl diye bahsetmezlermi konudan. Arkadaş gelecekten bahsediyor

size gelecekten heey .Rüyanın geleceğine inanan saf

bi kadarda bozulmamış iyi toplum olduğumuzu

her haliyle belli ediyoruz ne mutlu bize ve bu

yorumları yapan arkadaşlara.

1orhan bende gotrmek iletisim kurmak istiyorum bana yardimci olurmusun?cok ciddiyim mesajini bekliyorum.......................................................................................................................................................................

Görmek sorun değil.Gördüğünde korkmuyorsun.Önemli olan beyin gücün ne kadar güçlü ki bu beynine yapılan saldırıyı engelleyesin.Yolda yürürken arkamda hep 100lercesi var.Korkmuyorum.Ama yatağında bile savaşmak ve bu beynine yolladıkları parazitlerle uğraşmak çok zor.
neden zor olsun ki?

sen her gün dualarını yap ALLAH c.c seni korur yoksa ALLAHA güvenmiyor musun veya rabbim beni şeytanın oyuncağı yaparmı asla ve asla oku ayet el kürsi niyet et namaz kılacam diye onlar geçiyorsa geçsinler duryorsa dursunlar ki duramazlar namaz kılınıan yerde

bence sende vesvese çok bu konuda yardım almalısın

• Like 1

ben böyle cok hastayla karsılastım, o buna inanıyor cunku dogru soyluyor kendince ama arkadasım ben seni bir psikiyatra gitmeni önerecegim,cidden bak dalga falan gecmiyorum haddimede degil.. ama cidden ben neler gördüm

ZÜHRUF 37. Şüphesiz bu şeytanlar onları doğru yoldan alıkoyarlar da onlar, kendilerinin doğru yolda olduklarını sanırlar.

ayet gayet açık sanırım :) en kısa zamanda musallatlarından kurtulman lazım kardeşim selametle....

nekadar meraklısı varmış nekadar görmek istermişssiniz onları görse arkadaş acaba bukadar rahat olurmu aklını kaybeder ya nedemek allahım kimsenin başına vermesin bu tip şeyleri hem neden 6 yıl sonra ne alaka neye dayanarak 6 yıl sen kimsin gelecekten haber veriyorsun...

Allah meleklere ve cinlere insanlara secde ettirdi dolayisiyla insan onlardan serefli ve ustun yaratilmistir.dolayisiyla siz Sadece Allaha ulasmayi dieyin ve onunla mesgul olmaya calisin ve sadece ondan yaRdim isteyin