Jump to content
Sign in to follow this  
bahrewan

Yarin Diyete Başliyorum Yardim

Recommended Posts

Yarin hem diyet yapacam hemde ya samed zikrini cekecem forumda okudum ins etksiini gorurum artik bu sfer kararliyim ban ayardim edin dusuncelerinizi belirtin zayiflamak istteynler hep beraber birbirimize yardimci olalaim nedersiniz hi obezlik dercesinde degil kilom ama baliketliyim ama bende incecik olmak istiyorum

Guest Îکє†

sana tek söyleyebileceğim, eğer kararlıysan dukan diyetini uygulaman... eğer karbonhidratı kesmezsen aç da kalsan veremezsin... bunu unutma olur mu... bir dilim kepekli ekmekten bir kaşık pilavdan bir kaşık makarnadan ne olur ki diyeceksen hiç başlama diyete...

git dukanın kitabını al ve birebir aynen uygula ama o çok önemli detay olan günde 1.5 kaşık yulaf kepeğini sakın ihmal etme... 3 ayda en az 25 kilo vermezsen gel bu forumda bana küfret :D

ama unutma karbonhidrat sıfır olacak tek bi pirinç tanesi geçmeyecek boğazından, iradeli olacaksan buyur hadi ben hergün motive edecem seni... mandagül benim diyetimle 2 ayda 17 kiloya yakın kilo verdi ama sonra yine salladı... sen sallama

Guest Îکє†

haaa bu arada burda doğal olarak her kafadan ses çıkacaktır her konuda olduğu gibi, benim önerim çok da fazla kulak asmaman... kulak asarsan baştan nakavt durumuna geçersin :D

mandagüle de verdiğimde çok bıkbıklar oldu ama gayette sağlıklı bi şekilde zayıfladı...

bana güvenebilirsin ucundan da olsa yüksek lisansımı tıp okudum... istersen pm at msn imi verebilirim ordan hergün takip ederim seni daha rahat veririm listeni ve yapacaklarını

haaa bu arada burda doğal olarak her kafadan ses çıkacaktır her konuda olduğu gibi, benim önerim çok da fazla kulak asmaman... Kulak asarsan baştan nakavt durumuna geçersin :D

mandagüle de verdiğimde çok bıkbıklar oldu ama gayette sağlıklı bi şekilde zayıfladı...

Bana güvenebilirsin ucundan da olsa yüksek lisansımı tıp okudum... Istersen pm at msn imi verebilirim ordan hergün takip ederim seni daha rahat veririm listeni ve yapacaklarını

burdan yardim etsen olmazmi istcim neolur artik zoruma gidiyor kaiyafet bulamamk arti 2 3 gun yapiorum işyerinde arkadaslara uyunca birakiyorum irademi guclu tutmak istiyorum hayiir diyemiyorum iste ban ayardim ett lutfenn

Guest Îکє†

edeyim de dur ayrıntılı pm atayım o zaman

isetcım lutfen banada yardım et ben neyn karbonhıdlı oldugunu pek bılmem karbon hıdrat lı beslenme dısoun ya neler bunlar mesela ben sabah kalkınca ne yemelıyım ögle aksam ne yemelıyım aksamları sadece yogurt yemek ıstıyorum ben calısıyorum onun ıcın zorlanıcama ama sööözz verdım kendımee yapacamm artık zoruma gıdıyor yahu duka nı duydum ama ben kendı kafama gore yapcam sabah bdomates salatalık 3 tane zeytın yıcem ı kıbrıt kutusu buyukluugnde peynır . öğlede iş yerınde tı yemekler cıkıor 2 kasık yesem olurmu

• Like 2

bence 6 ay diyet yapacağına hominigırtlak ye ve mesaiye kal daha çok çalış para biriktir sonra git yağlarını aldır çık :D

• Like 2

balik etli yapim var bazi gidalari yersem hemen kilo yapiyor, bende o yüzden sekerli, unlu mamüller, boyali yiyeceklerden, tüm cikolataladan, hayvansal yagli yemeklerden (tereyagi kahvaltida), hazir tür gidalardan yaklasik bir aydir uzak duruyorum suan gayette güzel fizigime sahip oldum hicbir diyete gerek duymuyorum yazdigim gibi sende bunlardan uzak durursan sende kolayca zayiflayabilirsin. Bir de bol elma yemeni öneririm bagisiklik sistemini hizli calistirir, yesillik bol tüket, zencefil kaynat cay olarak ic bu da güzel birsekilde zayiflamani saglar. Mideni hic bos tutma sadece sebze ve meyveler tüket kendini icten cok iyi hissedersin bide bol bol yürüyüs yap...

NICIN DALGA gecıosun arkadasım bılıyorum yemeıceksın bogazını tutucaksın ama bu iş psikolojık bır işitrde bana yardım edecek destek olacak İSETCİM gıbı olan arkadslarımdan bın defa razı olsun bu sorunu sende yasamıs olsaydın ozamn benı analrdın ama allh buyuk yapacam kıtabıda en gec yarın yada bu hafta içinde alıcam