Jump to content
Sign in to follow this  
bahrewan

Yarin Diyete Başliyorum Yardim

Recommended Posts

Guest Îکє†
NICIN DALGA gecıosun arkadasım bılıyorum yemeıceksın bogazını tutucaksın ama bu iş psikolojık bır işitrde bana yardım edecek destek olacak İSETCİM gıbı olan arkadslarımdan bın defa razı olsun bu sorunu sende yasamıs olsaydın ozamn benı analrdın ama allh buyuk yapacam kıtabıda en gec yarın yada bu hafta içinde alıcam

sana pm attım

kafana takılan olursa sor

istecım kıtap elımde olmadıgı ıcın soruyorum bana hergun ne ymeem gerktıgını yazarmsın canım ben sımdı cıkıcam temızlık falan yapcam cunku annem benı bırazdan yıcek vallahı canım calısıtıgım ıcın iş yerınde msn falan yok ben senı nasıl takıp edecem :((((((((((( msn adresımı verım mesaj olarak yazım sana

Guest Îکє†

canım kafana takılanları pm at ben çıkıyorum, çalışıyorum çünkü bugün, ara ara gelir bakarım

Guest Îکє†
istecım kıtap elımde olmadıgı ıcın soruyorum bana hergun ne ymeem gerktıgını yazarmsın canım ben sımdı cıkıcam temızlık falan yapcam cunku annem benı bırazdan yıcek vallahı canım calısıtıgım ıcın iş yerınde msn falan yok ben senı nasıl takıp edecem :((((((((((( msn adresımı verım mesaj olarak yazım sana

tamam sıkma canını burdan yazarım ben sana

isetcım yarın başılıcam dıyete canım bıldıkleırnı eger paylaşmak ısterdsen bana yaz kutfen vaktın olursa bende ısm bıtııkten sonra nette arastrıcam dukan dıyetını ok canım cok öpüyorum senı allah kolaylık versın sanaa da ..allaaha emanet ol .... isett

en son diyetimde bir kaç kilo vereyim derken 12 kilo vermişim şok olmuştum

-yemeğini yedikten hemen sonra yatmama

-göbek ve bel çevresi için aç karnına yapabileceğin birkaç egzersiz (ki çok etkili)

-istediğini yeme ama mideyi tam doldurmama

-dayanabilirsen iki öğün ile yetinme , gibi benim kafama göre uyguladığım bir yöntem belki sana da faydası olur

Yarin hem diyet yapacam hemde ya samed zikrini cekecem forumda okudum ins etksiini gorurum artik bu sfer kararliyim ban ayardim edin dusuncelerinizi belirtin zayiflamak istteynler hep beraber birbirimize yardimci olalaim nedersiniz hi obezlik dercesinde degil kilom ama baliketliyim ama bende incecik olmak istiyorum

Sevgili bahrewan; lisedeyden çok kiloluydum liseden mezun olduktan sonra her sabah ve her gece yatmadan önce iki bardak sıcağa yakın su içerek ve yine gün arasında da yine sıcağa yakın su içiyordum böyle yaparak tam 28 kilo verdim ondan sonra bir daha da almadım aldığım kilo da en fazla 2 kilo onuda yine verdim şuanda yine kilom sabit aynı şekilde devam ediyor.

Ha bir de sıcak su iştahı kapatıyor ve soğuk ise iştah açıyor çinliler de sürekli sıcak su içiyorlar bunun için çok zayıf ve yüzlerinde hiç kırışık falan da yok sebebi ise sıcak su vücudun elastikiyetini koruyor.

birde günde en fazla 20dk oturduğunda göbeğini içine çekerek oturmaya çalış bu da göbekte bulunan yağların erimesi için çok etkili bunu dene..

canım kafana takılanları pm at ben çıkıyorum, çalışıyorum çünkü bugün, ara ara gelir bakarım

Bir şey soracağım. Bir arkadaşımı gördüm fazla konuşamadığımız için ayrıntı öğrenemedim sadece dukan diyeti dedi. 22 kilo vermiş. Ben internette baktım ama fazla özümseyemedim. Kitabını belli bir adı yazarı var mı ya da daha ayrıntılı birşeyler söyleyebilir misin? Teşekkürler...