Jump to content
Sign in to follow this  
bahrewan

Yarin Diyete Başliyorum Yardim

Recommended Posts

Bir şey soracağım. Bir arkadaşımı gördüm fazla konuşamadığımız için ayrıntı öğrenemedim sadece dukan diyeti dedi. 22 kilo vermiş. Ben internette baktım ama fazla özümseyemedim. Kitabını belli bir adı yazarı var mı ya da daha ayrıntılı birşeyler söyleyebilir misin? Teşekkürler...

Kitabin adi Dukan Diyeti.yazarida Dr.Pierre Dukan.daha önce yapmistim bu diyeti simdi yine basladim.ve mutlaka kitabi okuyarak baslamanizi tavsiye ederim.

sporsuz olmaz...........

sözlerıne lalyuregım sporsuz aslaa olmaz ben suan 3 3.5 kılo verdım cok hamur ılseır tuketıordum nasıl dersen sabhları calsıtıgım ıcın pogaca mutlka yerdım öğlen de hastnede oldugum için ya dısardan yada yemekhaneden yerdım ama sımdı cokk dıakk edıyorum ıns daha cok vermek ıstıyorum kılo=hastalıktır benım için guzel gorunmeden zıyade herkesı spora davat edıorum ve ınannın ınsnaın kendıne guvenı gelıyor zayıflayınca ıns bende small gıyecek kadar olurum ve allahım u sorunu yasayanlaraa yardım etsınn

Çalışıyorsan iş yerine yuruyerek gidibilir sin?1 saat yol yuruyerek iş yerine gidiyorlar .Ayrıca yuruyuşe çıkmaya vakit bulamadıkları için...Yediklerine de dikkat ettiğinde bu yuruyuşle kilo veririsin daha hızlı ve sağlıklı. Vucut sıkılaşıyor. Ve geri alman zorlaşıyor...Kolay gelsin.

• Like 1

kevserceren, 18.09.2012 - 12:43 yazdı:

Sevgili bahrewan; lisedeyden çok kiloluydum liseden mezun olduktan sonra her sabah ve her gece yatmadan önce iki bardak sıcağa yakın su içerek ve yine gün arasında da yine sıcağa yakın su içiyordum böyle yaparak tam 28 kilo verdim ondan sonra bir daha da almadım aldığım kilo da en fazla 2 kilo onuda yine verdim şuanda yine kilom sabit aynı şekilde devam ediyor.

Ha bir de sıcak su iştahı kapatıyor ve soğuk ise iştah açıyor çinliler de sürekli sıcak su içiyorlar bunun için çok zayıf ve yüzlerinde hiç kırışık falan da yok sebebi ise sıcak su vücudun elastikiyetini koruyor.

Sıcak suyun etkisi çok. 

Hangi dr gittiysem özellikle  bu uyku apnesi için çok önemli kilo vermen gerek dediler.

Veriyorum şimdi hemde hiç boğazımdan kısmadan ve bol bol yürüyüş yapıyorum 

bahrewan, 09.09.2012 - 13:12 yazdı:

Yarin hem diyet yapacam hemde ya samed zikrini cekecem forumda okudum ins etksiini gorurum artik bu sfer kararliyim ban ayardim edin dusuncelerinizi belirtin zayiflamak istteynler hep beraber birbirimize yardimci olalaim nedersiniz hi obezlik dercesinde degil kilom ama baliketliyim ama bende incecik olmak istiyorum

kardeşim buyur bunu uygula 

zayıflamakta zorlanıyorsanız kendinizle barışık degilseniz içeceginiz suya yada bir sürahi suya agzınızı yaklaştırın ve suya وَخُلِقَ الإِنسَانُ ضَعِيفًا VEHULİKAL İNSANÜ ZAİYFEN okuyunbunu günlük 270 defa okuyarak yapın bu bir haftalık kür yada kagıda safranla yazıp suyunada okuyarak içebilirsiniz inşALLAH faydalı olur

manyetik, 2 saat önce yazdı:

kardeşim buyur bunu uygula 

zayıflamakta zorlanıyorsanız kendinizle barışık degilseniz içeceginiz suya yada bir sürahi suya agzınızı yaklaştırın ve suya وَخُلِقَ الإِنسَانُ ضَعِيفًا VEHULİKAL İNSANÜ ZAİYFEN okuyunbunu günlük 270 defa okuyarak yapın bu bir haftalık kür yada kagıda safranla yazıp suyunada okuyarak içebilirsiniz inşALLAH faydalı olur

Bu nisa süresinden bir ayet mi? ( 4/28 )

Yoksa zayıflamak için uygulanan bir duamı... 

Bir ekleme yapayım. Bilmediğim için soruyorum, 

NİSÂ-28 Yurîdullâhu en yuhaffife ankum, ve hulikal insânu daîfâ(daîfen).
NİSÂ-28 Allah sizden (tövbelerinizi kabul ederek yükünüzü) hafifletmeyi diler. Ve insan zayıf yaratıldı.

hacersş, 6 saat önce yazdı:

Bu nisa süresinden bir ayet mi? ( 4/28 )

Yoksa zayıflamak için uygulanan bir duamı... 

Bir ekleme yapayım. Bilmediğim için soruyorum, 

NİSÂ-28 Yurîdullâhu en yuhaffife ankum, ve hulikal insânu daîfâ(daîfen).
NİSÂ-28 Allah sizden (tövbelerinizi kabul ederek yükünüzü) hafifletmeyi diler. Ve insan zayıf yaratıldı.

kardeşim aynen dedigin gibi bu bir ayettir inşALLAH faydalı olur