Jump to content
solitude89

Estanbullular Ne Kadar Zeki?

Recommended Posts

bu kadar işkence olmaz 49 kedi yi çanta tıkış tıkış sokarak panter emel i göreve davet ediyoruz :D :D

Guest Phaldor

Arkadaşlar matematik ve dikkat sorusu olarak hazırlanmış bir bulmaca da mantık aramakta neyin nesi oluyor. Bende dikkatimden kaçırdığım için yanlış sonuç çıkardım. Güzel ve zorlayıcı bir soruydu bence...

şoför=?.......

yazdım, yazdım ama şoförden söz edilmemiş ki.. soru başlı başına saçma. ona bakarsan kedilerin ayaklarınada pati denir :D anlayacağın biri bizimle oynamak istedi :D

Guest nnic
154 mü? ama şoförsuz:)

Hayırlı akşamlar efemmmmm:D

yazdım, yazdım ama şoförden söz edilmemiş ki.. soru başlı başına saçma. ona bakarsan kedilerin ayaklarınada pati denir :D anlayacağın biri bizimle oynamak istedi :D

yıllarca oynadılar zaten tazecik beyınlerımızle.

Ben hiç hesap bile yapmadım.Nede olsa dikkat dağınıklığım var:)o yüzden zırt erenköy demiştim:Dyoksa kendimi zorlasam yapardım ama yapmadım:Dneyse iyi geceler:D

yıllarca oynadılar zaten tazecik beyınlerımızle.

heya hiç sorma. şimdi ben bu soruya sabaha kadar takarım...

Bu çocuklar manyak mı 7 çanta taşıyorlar, okadar kediyi ne edecekler. yoksa bunlar satanist mi? ailelerinin bundan haberi var mı? her çantaya yüzlerce kediyi nasıl sıkıştırdılar. bu kedileri nereye sefk ediyorlar? hele bunlar çocuk şoförün hiç mi aklı mantığı yok diyemedi mi "evladım ananız babanız yok mu sizin, nereye götürüyonuz lan bu kadar kediyi?" diye soramamış mı acep? Kediler o çantalarda boğulmamış mıdır? Hayvan hakları komitesinin haberi olursa ne olur? Çocuklar yaş sınırında ötürü beraat alacaklarına göre bu durumda tek suçlu şoför müdür? Bağlantıları nerey kimlere uzanmaktadır? Neden kedilerin patilerine ayak demişler? yoksa özel bir şifre mi kullanıyorlar? off nerden çıktı bu soru yahu.. gece gece dengem bozuldu.

• Like 1