Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Göktürk

Yemekteyiz

Recommended Posts

Guest Göktürk

Siz de izliyor musunuz Show tv de ?..

Yoksa Avrupali Türkler e Iskence olsun diye bize mi yayinliyorlar ?..

Bunu izliyene kadar Insanlari cok seviyordum ben..

Guest peri kızı
:rofl::rofl:ayyyy biz hiç kaçırmıyoruz komedi gibi:wallbash::wallbash::P:p:p

Guest whiteladys

genelde yemek yaparken izliyorum iyi oluyo ama hic biride bişey begenmiyo millet içecek su bulamıyo bunlar çatalın çizigine kada hepsine bi mana buluyo anlamadım ben bunları:confused:

Guest cadı

bende seyredırken sınırlenıyorum nasıl bukadar herseye bırsey bulamıyorlar ıyı davranırlar oynuyor derler sert olurlar suratsız derler bence hepsı oynuyor bazıları evden kovmaktan beter edıyor ama gene yemekte bence reytık getımek ıcın aslında ınsan seyreterken sınırden oluyor bazen kumandayı atasım gelıyortvye dogru

Bu ve benzeri reyting kaynaklı,farklı amaçlı programları hiç seyretmiyorum.Yani sadece halkı aldatmak,boş geyik muhabbetleri,vakit kaybı ve özendirmek.Evde o tip kanallar açılmaz.Zaten durumumuz malum ,birde bunlara prim vermeyelim.

sadece zaman çalmak için hazırlanmış bir program böyle şeylerle insanların beyinlerini uyuşturuyorlar bende malum ailemle yaşıyorum maruz kalıyorum biraz.korunmak lazım bunlardan.öğlen akşama kadar koyuolar akşam sabaha kadar.anlamıyorumki insanlara neden salak muamelesi yapıolar:)

Guest vik@vik

tvcilerin işi bu napsakta reyting alsak..diğer taraftan fişlemelerde var milleti vur kafasına al lokmasını haline getirmek için gündem gelişmelrden uzak tutmak için yapılıyor tüm bunlar hiç bir öğrtici ve geliştirici yanı yok..yemek yapmayı ordan mı öğreneceğiz sankii annelerimiz var sağolsn...bulmuşlarda nimet eleştiriyorlar..Allah akıl fikir versin...

Galatasaray Üniversitesi Öğretim Üyesi, Marie Helene Sauner Leroy da "'Yemekteyiz'in içinde 'yemek' kelimesi var ama çok fazla yemek ile ilgili bir şey yok içinde! Çünkü bir rekabet oyunu bu. Zaten bu programa katılan yarışmacılar, mecburen rekabet içine girerek başkaları hakkında kötü bir şey söyleyecekler. Maalesef insanlara izin verildikçe onlar da onu kullanıyorlar. Normalde yapmadıkları bir şey için izin verince yarışmacılar da onu kullanıyorlar" değerlendirmesini yaptı.

Guest cadı

ne sacma ıslerle ılgılenıyorlar faydalı ıslerle ılgılenseler tek ınsanları kandırıyorlar ben töbe ınanmıyorum aslında tvdekı cok seye ınanmam ben hep yalan seyler:D

Aslında yazacak o kadar çok şey varkii...

bizim misafirperverliğimiz, kanaatkarlığımız, insanlığımız neyimiz varsa öldürürlüyor.

bu şekilde göz görünce beyin alışıyor.. üstelik bi yığın insan yiecek ekmek bulamazken.

söz bile söylemek çare değil.

hani ne denilmiş:

söylesem tesir etmez,sussam gönül razı değil..