Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Göktürk

Yemekteyiz

Recommended Posts

Avrupada da bu yayina benzer bir program var aradiki fark onlar gercek bir sef var aralarinda onun kim oldugunu bulmak o kadar seviyeli bir programki cok saygili herkes bir birine begendim yada begenmedim dedikodu yok dugune gider gibi suslenmek yok onlarda birde bizimkiler utaniyorum vallahi birbirlerini yiyolar yemek yerine utanc verici bir program..

Guest Göktürk

Biz Türkler Böyle degildik..

Ne oldu bize ?.

Canım kardeşim uzaktasın bilmiyorsun.Aslında böyleyiz doğruya doğru.

Guest resimciank
Biz Türkler Böyle degildik..

Ne oldu bize ?.

Medeni olduk Göktürk

Guest Zem_heri

biz Türklere mahsus bi şey değil bi kere arkadan konuşup birbirinin kuyusunu kazmak. Hemen bütün etiketleri de bi topluluğa maletmeye ne kadar yatkınız. Programın maliyeti düşük. işi gücü olmayan ev kadınları için de biçilmiş kaftan. araya bol reklam da alabiliyorlar. kimse izlemese o programın yayında ne işi var ?

Her topluluk ne hakediyorsa başına o gelir. adam o saatte belgesel, sanat, sinema,müzik kültürümüz, şiir sanat edebiyat üçleminde programlar yapsa kim izleyecek ? Seviyeli programlar da var TRT hala çizgisinde ama kimse izlemiyor. bi köşe yazarı çıkıp çok güzel program demiyor kimse izlemediği için o programların reklam gelirleri de düşük. ne izliyeceğimizi biz seçiyoruz sonra da sızlanıp duruyoruz. Aslında biz bunu seviyoruz. ama itiraf edemediğimiz için sürekli eleştiriyoruz. TRT izleyin tavsiye ederim :)))

Programın adını da değiştirsinler artık yemekteyiz değil Yiyememekteyiz :)))

gişede recep ivedik, arog, gora, muro rekor kırarken, üç maymun, yaşamın kıyısında vbbb filmler nal topladı niye acaba ?

Çok kalmadı bi avuç insan hala kendi cebinden de üstüne koyup bize rağman tiyatrolarını ayakta tutmaya çalışıyor. anlatmak istediklerini anlatabilmek için devletin elini de üzerlerinden çektirdiler. Benim hala umudum var bi gün doğru seçimler yapmayı öğreneceğiz.

Programın maliyetinin düşüklüğüne nasıl karar verdiniz."İşi gücü olmayan ev kadınları" doğrusu bunu hiç anlamadım.Program saat 21.00 de başlıyor zaten bu saattede çalışan bir kadın olmaz zannedersem.İstisnalar hariç .

Guest Zem_heri

Love seninle uğraşamıcam valla fikirlerimde ısrar ediyorum. Bi dizinin haftalık maliyeti hakkında herhalde bi fikriniz vardır . ve yemekteyiz gibi bi programla kıyaslanamaz. ayrıca okumuştum bi makalede . ben karar vermedim :)))sanmıyorum 21:00 da başladığını ben ne zaman günün hangi saati tv de gezinti yapsam hep o var . saatleri karıştırmış olmayın :)))

Günün istediğim zamanında TV .de gezinti yapmam mümkün olmuyor işim var ve çalışan bir bayanım.Saatleri karıştırmıyorum isterseniz bu akşam bir bakın dediğim saate.Seyrettiğiniz sakın tekrarlar olmasın.Bu programı onayladığımdan değil ama bakıyorum herkez eleştirmesine rağmen onu seyrediyor ve hatta gündüzleri bile tekrarına bakıyor,işi gücü olmayan ev hanımları gibi tabiri caizse.

Guest Zem_heri

Love bana soruyorsan ben evi akşam altıda zor görüyorum zaten. ama haftasonu bazen canım sıkılıyor bi gezineyim diyorum hep aynı program o kanala gelince. zaten haftalık yayın akışları da malum tekrar orjinal farketmiyor ben aslında başka bi yere dikkat çekmek istemiştim ama konu kaydı neyse bu konuda yorumum bitmiştir.

Guest EyLüL
Günün istediğim zamanında TV .de gezinti yapmam mümkün olmuyor işim var ve çalışan bir bayanım.Saatleri karıştırmıyorum isterseniz bu akşam bir bakın dediğim saate.Seyrettiğiniz sakın tekrarlar olmasın.Bu programı onayladığımdan değil ama bakıyorum herkez eleştirmesine rağmen onu seyrediyor ve hatta gündüzleri bile tekrarına bakıyor,işi gücü olmayan ev hanımları gibi tabiri caizse.

Bir televizyon programı için fikrinizi belirtirken

imalı cümlelere,

oradaki yarışmacılar tartışılırken onlara benzemeye gerek yok.

Altı üstü bir televizyon programı...