Jump to content
Sign in to follow this  
Guest Göktürk

Yemekteyiz

Recommended Posts

Guest fenomen17

ay bende ızlıyom valla bagımlık yaptı hele hele umıt vardı sureklı ozur dıleyen bırıne kızardı manyak ya bence hep devam etsın ama bu bolumdekılerı pek sevmedım dogrusu

ben sadece yemek yapma kısmını seviyorum püf noktaları değişik tarifler masa dizaynı fln

ama eleştiri bölümünden nefret ediyorum millet yiyecek ekmek bulamıyo onlar herbişeyi eleştiriyolar yok çatal böyle yok bu çirkin yok şusu fazla

ayrıca çok yüzsüzler ev sahibi içecek sayıyo bu olmayan bişeyi istiyo fln

türkler böyle msafir değildirler ya kibar ve zariftirler eleştiri yapacağız derken işin bişeyini çıkardılar

ben de izliyorum. Simdiye kadar en begendiğim grp Adanalılar oldu.

Ama nimete karşı davranışları hiç hoşuma gitmiyor.Bir yarışma bile olsa tabaktakilerin yarısından fazlasının çöpe gitmesi günah.ağız burun kıvırmalar,tükürmeler.Ben bu davranışları sevmiyorum

Guest psychick

izliyorum bende çok gülüyorum:rofl::rofl:

Abdal ata binince bey oldum sanır, şalgam aşa girince yağ oldum sanır ne diim :D

Guest lapatya

Yahu artık hiçbir türk insanı mı yemek yapamaz oldu yada tüm türk insanı mı gurme oldu dedirten program...Programa 100 kişi katıldı, bir tanesi bile tam olarak yemek yapamadı (diğer yarışmacılar öyle diyo), bunu bir araştırma olarak baz alsak her 100 türkten bi tanesi bile yemek yapamaz diyebiliriz. Üstelik türklerin çatala bıçağa bu kadar önem verdiğini bu programla öğrendik....Ben bu insanlara şunu diyorum : bi gidin kardeşim ya bi gidin, hepiniz önünüze ne koysa yiyen, yemekte bıçağın yönünü yarışmaya girioz diye öğrenen tiplersiniz (normalde bıçak kullandığınızı bile hiiiiiç sanmam), para için bu kadar küçülmeyi göze aldınız türk halkına rezil oldunuz, bari nimete hakaret edip günaha girmeyin, sonradan gu(ö)rmeler :)

Ha bide: "fena değildi ama damak tadıma uygun değil" cümlesi ne demek anlayan bana da anlatsın...

Guest reiki

bende iğrenç dedıklerı zaman uyuz oluyorum başka şekıldede söylenebılır bu tadı olmamış denır tuzu az denır ama o iğrenc dıyenler herhalde hıc ac kalmadılar sokaklarda ınsanlar çöpten yemek topluyo yaşayabılmek için gercekten ayıp edıyorlar format bıle olsa bana soyleteemz kımse boyle bır sözu

kimsenin sevmediği ama herkesin de merakla izlediği amaçsız bir program işte...aile değerlerine misafirperverliğe nankörlüğe ikiyüzlülüğe kısacası kötülük adına olan herşeye hizmet eden karaktersiz bir program...

ama bu izleyici ile ilgili bir durum..insanlar verilen herşeyi aldıkları için onlarda veriyorlar sadece..iyi veya kötü diye düşünmüyorlar amaçları o zaten kavgalar hakaretler yaptırıp ilgi uyandırmak!!

bu programın orjinal formatı böyle değildir..

orjinal formatta geçmişten günümüze kadar olan yemek kültürü incelenir ve o yemeklere yeni lezzetler baharatlar tatlar katılmış mı katılmamış mı bu değerlendirilir..yoksa bizimkilerin yaptığı gibi sofra başında oturupta adice kavgalar etmezler...

ve çocuklara çok kötü bir şekilde sofra adabı öğretiyorlar ...!!!

ben daha bugüne kadar hiç bi yarışmacının yemeğe besmele ile başladığını veya ne bileyim yedikten sonra şükrettiğini görmedim..

neden yer sofrasında yemek yiyen yok??biizm ülkemizin en doğal hali bu sanki herkes multi milyarder gibi lüks evlerde yaşıyor gibi bi şatafat yarışına girdi evlerini gösterme yarışına girdi bu durum!!!ama biz fakir bir ülkeyiz ve herkesin evi öyle değil...neden bunlar gösterilmiyor?? nedir yani utanılacak bi durum mu tabağının biri farklı biri farklı olunca ...bardaklar çatallar takım olmayınca??o zaman insanın bi yeri mi eksiliyo yemek yiyemiyor mu???

onların yemeyip çöpe attıkları ve çıkıp ta tonlarca eleştiri yaptıkları yok beğenmedim yok çok kötüydü yok aç kaldım dedikleri yemekleri aylarca sofralarında göremeyen insanlar var!!!

sefaletten açlıktan ölen insanlar var..

yazıklar olsun böyle nankörlere!!!

Bu hafta fox de yayınlanan yemekteyiz programını izledinizmi, vicdan diye bir kadın vardı gıcık onun gibi insanların şerrinden koru bizi yarabbim.

özel tasarım elbise ayakkabı elinde patladı vicdansızın:D

Ençok mesleği küçük yüreği büyük insan döndüyü ezmeye çalışmasına sinir oldum.

• Like 1