Jump to content
Sign in to follow this  
Guest psychick

Barak Hüseyin Obama Mehdi mi ?

Recommended Posts

Guest psychick

Babası Kenya'lı Müslüman, göbek adı da Hüseyin olan ABD Başkan adayı Barak Obama'nın, Hz. Ali'nin sözlerinde yer alan Mehdi'nin habercisi "Büyük Siyah Savaşçı" olduğu iddiası dilden dile yayılıyor

ABD'de 4 Kasım'daki başkanlık seçimlerinin Demokrat Parti adayı Barack Obama'nın geçmişi çok tartışıldı. Kenyalı bir Müslüman babanın oğlu olan ve göbek adı Hüseyin olan Obama'nın Müslüman olduğu iddiaları sonuçsuz kaldı.

Şimdi de İran'da, Obama'nın Mehdi'nin habercisi "Büyük Savaşçı" olduğu iddia ediliyor. Obama ile ilgili "tevatürler" 17'nci yüzyılda yazılmış "Işık Okyanusu (Bahar El Enver) adlı kitabın yeniden yayınlanmasıyla başladı. Kitapta Hz. Ali'ye atfedilen şöyle bir söz yer alıyor: "Kıyametten hemen önce, uzun boylu siyah bir adam batıda iktidarı ele geçirecek. Dünyanın en büyük ordusuna komuta edecek. Üçüncü İmam'dan (Hz. Hüseyin) işaretler taşıyacak. Şiiler (Aleviler) onun bizden olduğuna şüphe etmesin."

Birçok İranlı'ya göre 1.86 metre boyundaki ve siyahi olan Obama, Büyük Siyah Kurtarıcı'nın ta kendisi. Ayrıca göbek adı olan Hüseyin ile birlikte "Barack Hüseyin" Farsça'da "Kutsanmış Hüseyin" anlamına geliyor.

İsmi, Fars alfabesi harfleriyle O-BA-MA diye hecelendiğinde ise, "O bizden biri" demek!

Obama'nın Kenya'ya bir ziyaretinde yerel bir elbise giyip, sarık takması "Müslüman olduğunun" en büyük kanıtı olarak gösterildi. Ancak Obama, seçim kampanyası boyunca hakkında gündeme getirilen bu iddialar için her fırsatta Hıristiyan olduğunu söylüyor.

Guest Göktürk

Iste bu !..

CIA gercekten isini biliyor..

Tebrik etmek lazim..

Guest psychick

bilmem dikkatinizi çektimi benim dikkatimi çektiği kadar obamanın yüzünde bir ışık var bir sempati insanı kendine çeken bi siması var ben ingilizceden yoksun birisi olarak onu ingilizce konuşurken dinlediğimde bile anlamasamda ne kadar net ve etkileyici geldiğini anlatamam bu tuhaf bi şey..yanlış anlaşılmasın lütfen etkilendim derken :D:D

Guest Göktürk

Artik Propaganda zirve yapinca:

Mehdi nin ordusuna Katilan Müslüman kardeslerimiz Afganistan da Iran ve Irak da Deccal a karsi savasabilirler..

Aynisini Hitler de yapmisti..:)

O sadece Müslüman oldugu söylentisini yaymisti..

Bu seferki Mehdi..

Kurtulduk !..

--------------------

Ben gidiyorum..

Hayir savasa degil..

Calismaya..

iyi geceler..:D

Guest delete

siyah ben de aynı elektriği aldım. Elektrik olayı:P

Guest delete

Göktürk bu resmi çokbeğendim ben de kullanabilir miyim?

Guest shadow

yahudi milleti,oraya kendi istediği başkanı seçtirirler unutmayınız.hangi amerikan başkanı müslümanlara hayırlı bir rüya gördüki bu görsün.kndinizi kandırmayın

şimdi obama göreve geldi...

efendim biz ırak ahalisini katlettik özür dileriz maddi ve manevi yardım yapacağız mı diyecek?

israili kınıyor ve ülkemde siyonist sermayeye yer olmadığını belirtmek istiyorum mu diyecek?

iran kardeş ülkemizdir iranın şeriat rejimini ülkem amerikada uygulamak istiyorum mu diyecek?

silah lobisine ben artık silah ihalesi yapmayacağım bunun yerine çiçek lobisine yönelik lale,gül ve çeşitli çiçekler alacağım mı diyecek?

usama bin ladinin arama kararını iptal edip kendisiyle tora bora dağlarında el sıkışıp medyaya demeç mi verecek?

bunları yaparsa mehdidir...

Shadow sana kesinlikle katılıyorum.. sevgili arkadaşlar bilirsin yöneticilerin çoğu liderlerin bir çoğu bazı özellikleri taşıyarak o koltuklara otururlar. Bush gibi istisnalar olsada.. O özelliklerden en önemlisi liderlik özelliği ve karizmadır. Adam işini iyi öğrenmiş liderlik derslerini iyi almış ve bir liderin nasıl olması nasıl davranması hatta nasıl konuşması gerektiğini çok iyi öğrenmiş. hepsi bu. yani adama gökten nur yağmıyor abartmayın..

--------------------

Fatih88 çok güzel ifade etmişsin teşşekkür edrim..