Jump to content
Murathan

Windows 7 de Bozulan Simgelerinizi Onarın

Recommended Posts

kesin mac'dir...veya linux...yada sadece iyi bir windows kulanici.....:wallbash:

not : tahmin gucum cok kuvettlidir...:D

dün bi windows 8 attım betası ama key patlamazsa iyidir....arayüzü güzel yapmışlar ;)

sanirim beta 3 ay daha gider...yakinda [email protected] cikar...:D...

bende betayi 6 aydir kulaniyorum (win7 ile) baya stabil calisiyor bir beta icin hayret microsofta diyesim geldi :D

guzel yapmislar ama bilgisayar devamli microsftun serveri ile iletisimde ..bunu kesmenin yolarina bakiyorlar...

sanirim beta 3 daha gider...yakinda [email protected] cikar...:D...

bende betayi 6 aydir kulaniyorum (win7 ile) baya stabil calisiyor bir beta icin hayret microsofta diyesim geldi :D

guzel yapmislar ama bilgisayar devamli microsftun serveri ile iletisimde ..bunu kesmenin yolarina bakiyorlar...

update leri kapatırsak nette güvenlik ağına takılmayız yakalanma olasılığımız % 1 gibi ama inşallah sistemde başka yerlerde tuzak açıklar yoksa :)

iste sorun tam bu "baska yerle koyulan aciklar" dedigin gibi...

win 7 de seri numara + update kontrolu vs vardi

bunda hem bunlar hemde bilgisayar surekli (bir yukleme sonunda veya bir kac sayfa gezdikten sonra ..disariya bilgi aktariyor ( windowsun serverlerine) ...yani ne yapsan kontreldesin..

bunun üzerinde çalışma yapmamız lazım yoksa yüklediğimiz windows 8 ler başımıza sorun çıkarabilir!

orasi kesin :D baslayan bir cok gruplar var ...mesela bios uzerinden tanimlama ilk gunden cozuldu ...yakinda cikar civcivli win 8..

ben cakmasini bekliyorum original ile sadece net dolasiyorum ...

ben bi tane çakma ele geçirdim bakalım şimdilik bi sıkıntı yok özellikle android gibi sayfa geçişleri çok iyi olmuş ;)

ingilizce bir profesionnel surum dolasiyor....ama denemedim....biraz daha beklicem bu aralar bilgisayar dokunmaya useniyorum...:D

ingilizce bir profesionnel surum dolasiyor....ama denemedim....biraz daha beklicem bu aralar bilgisayar dokunmaya useniyorum...:D

netten ele geçirdim deneme de yaptım canavar gibi çalışıyor sadece format a başlarken biraz bekletiyor ve direk key istiyor!!