Jump to content
Murathan

Office 2013 Customer Preview Sürümü Yayınlandı

Önerilen İletiler

Office-2013-Logo.jpg

 

Merakla beklenen Office 2013 Customer Preview artık indirilmeye hazır! Sunulan önizleme sürümünde Access, Excel, InfoPath, Lync, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher ve Word bulunuyor. Ama bu kez bazı yazılımlar, Metro arayüzüne uyarlanmış biçimde karşımıza çıkıyor…

 

Şimdilik, önizleme sürümünde görülebilen yenilikler gerçekten umut verici. Örneğin artık PDF dosyalarını Word dosyası olarak açabiliyor ve üzerinde dilediğimiz gibi değişiklik yapabiliyoruz. Yine Word dosyaları içerisine video gömmek de, Office 2013 ile mümkün.

 

Word-2013-Preview-600x428.png

 

Excel’in, 2013 sürümünde biraz daha akıllı bir uygulama haline geldiğini söylemek mümkün. Örneğin tekrarlanan girişlerde uygulama, kullanıcıya otomatik doldurma konusunda daha fazla yardım ediyor. Bir tablo oluşturacaksanız, girdiğiniz verilere en uygun tablo tipini de artık size önerebiliyor Excel.

 

2012071623391664446.jpg

PowerPoint’te yapılan en önemli yenilik ise, dokunmatik ekranlara büyük uyum sağlamış olması. Microsoft, PowerPoint 2013′ü geliştirirken, Windows 8′de de büyük önem verdiği dokunmatik ekran konusuna özel bir özen göstermiş.

 

NOT: Office 2013, ne yazık ki Windows XP ve Vista altında çalışmayacak. Eğer Office 2013′ü kurmak istiyorsanız, Windows 7 veya Windows 8 kullanmanız şart…

 

İndirmek için;

http://www.microsoft.com/office/preview/en

 

 

 

 

 

İletiyi paylaş


İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

×