Jump to content
Guest Sturm

Etkili Bir Muhabbet Celbi

Recommended Posts

Guest phoebe

kavrulma degıl de , tuz patlayacak çatır çatır...patlarken de falandan olma falan benim aşkımdan boyle yansın tutuşsun denecek.yalnız dıkkat edın gozunuzu,yuzunuzu falan kollayın o tuz tanelerı patlarken sıcrıyor cunku..oldukça etkili bir yontem....evinde mangal ya da soba imkanı olmayan kucuk bir bakır cezve de yakabilir ocak uzerınde.tabı uzerıne kapak kapatarak.baska metaller erıyor cunku tuzdan.....

Guest xerto

ya arkadaşlar neden büyü yaparız ki ya bu resmen şirk hem Allah için ibadet yapıyorsunuz hemde büyü yapıyor ama yani bu biraz Allah la tövbe tövbe dalga geçmek gibi bunları dediğim için bana kızmayın lütfen ama ben kızın birini çok sevdiğime rağmen büyü yapmıyorum

Guest yayeterama34
arkadaşlar bişey söyliycem istediğiniz kadar gülebilirsiniz:):)

ben bunu yemeklik tuzla yapmıştım geçen sene itiraf ediyorum:):):)

peki kayatuzunu aktarlardan mı bulabiliriz?

benim bildiğim tarifte ateşe atılıyordu tuzlar. bunda ne yapmamız lazım? yani kavurcaz ama direk ateşe atmıyoruz sanırım. bi kabın içinde kavursak olur herhalde dimi?

canım ben gülmem merak etme.ee teoka söylemese bende yemeklik tuzla denerdim sanırım.Gerçi yapmadım ama yapmadan önce öğrenmem iyi oldu:):)

Guest suspicious
ya arkadaşlar neden büyü yaparız ki ya bu resmen şirk hem Allah için ibadet yapıyorsunuz hemde büyü yapıyor ama yani bu biraz Allah la tövbe tövbe dalga geçmek gibi bunları dediğim için bana kızmayın lütfen ama ben kızın birini çok sevdiğime rağmen büyü yapmıyorum

size komik gelebilir ama ben de böyle baklaydı,tuzdu,mumdu işin içine girince sanki Allah bunu yaparsam sonrasında dualarımı kabul etmeyecek gibi hissediyorum...okuyorum,masum bişiler yapiim diyorum,yapamıyorum:confused:

Guest xerto

öyle olmazz Allah kabul eder diye düşünceksin sen büyü yaptınmı peki?

Guest suspicious
öyle olmazz Allah kabul eder diye düşünceksin sen büyü yaptınmı peki?

hayır,yapamıyorum,zaten dua ederken kabul olacak diye düşünüyorum ama eğer böyle bir uygulama yaparsam sonra kabul olmaz diye bi korkum war ondan yapamıyorum:confused:

Guest suspicious
allah'ın seni yanlış yaparsan affetmeyeceğini mi düşünüyorsun :devil:

aslında masum şeyler denemek istediklerim,yani kimseye bi zararı yok ama...Allah affetse de...ne biliim,öyle galiba:)

Guest xerto

büyü adamı dinden çıkarır dikkat edin