Jump to content
Guest Sturm

Etkili Bir Muhabbet Celbi

Recommended Posts

Guest yayeterama34

ben buyunun adamı dinden çıkaracağını sanmıyorum xerto.Evet buyuk gunah.ama Allah'a hala inanan,gunahını girdiğini bilen,ama çektiği acı sebebiyle gunahınada boyun eğerek yaptıran biri Allah'ı inkar etmiş sayılmazki......Dinden çıkmak çok başka şey bence...

haklısın aslında işin o yönü de var. yani bi taraftan da korkmuştum bunu yaparken. ma şimdi diyorum eskiden yaptığım iyiki de tutmamış.

arkadaşlar be bu tazr şeyleri yani büyüleri ben tabi yaparken büyü olduğunu bilmiyordum açünkü bana veren kişi büyü değil demişti neyse yani ben bunları eski sevgilime çok yapmıştım 5 sene öncesi bana dönmesi için benden başkasını görmemesi için evlenmemesiziçin acı çekmesi için ama sonuç ne biliyormusunuz bana geri dönmedi başkasıylan evlendi sanırım çokta mutluymuşlar ve ayrıca ben şimdi gene başkası için acı çekiyorum dönmesini istiyorum korktuğumada bu tarz şeyler yapmıyorum.........yani benim yaptıklarım tutmadı ama şundan dolayı tutmamış olabilir ben hepsini aynı anda yapıyordum ve sürekli kafayı yemiş gibiydim bildiğim kadarıyla sadece onu sıkmış bu yaptıklarım öyle duymuştum arkadaşlar inşallah sizin yaptıklarınız tutar

Guest yamail

neden islamiyet oncesi arap buyusu topiginin altinda sure daha yazilmamisken buyusumu yazilmis :D:D:D:D:D:D

Guest sebna

arkadaslar

ben bır avuc ırı tanelı tuza 7 gece okudum nıyet ederek sonra pıknık tupunu ustunde tabakta kavurdum agzını tencere kapagıyla kapattım etrafa sıcrıyodu o yuzden her gun 51 kere okuyup her okumada ufledım tuza hergun okudugum tuzu siyah posete koyup saksıya gomdum ama bu formda 7 gun aynı tuz okunacak saksıya gomulecek yazıyo bı keremı gomulcek yanı demı ben sımdı ole anladım ben 7 gece okuyunca 7 gece gommus oldum ayrıca gece tuzlar yandıktan hemen sonra gommek mı gerekıyo ertesı gun gundus gomsek olurmu benımde sonuç olumsuz olmustu belkı yıne de etkısı olmustur az da olsa ama gelmedı benı grdugunde hep bakıyodu sadece

--------------------

ayrıca uygulayıp sonuc alan arkadaslar tam olarak okuma ve yakma saatını verırsenız sevınırım ben hergece 51 kere oku duktan sonra her gece tupte kavurdum yaktım ve hergece gomdum

Guest xerto

arkadaşlar banada büyü değil dediler hemde başka başka insanlar büyü değil dediler takdir sizin ama birde sorum olacak muhabbet duası bir kızla evlenmek için yapsak caizmi?

Guest HİRA

Ben Bu Işlemi Daha önce Bir Büyücüden Almiştim Yakma Saati Olarakda Gece 11

arkadaşlar 7 gece tuza okuyoruz bu duayı 7.gece saksıya gömüyoruz dimi yani 1 defa 7 gece değil

Guest sebna

hıra

yakma saatı 11 demıssın denedınmı bu uygulamayı ayrıca okuma saatı kaç onuda soledımı

ayrıca yazın kışın saatı degısıyomu

--------------------

cnm

benim yaptıklarım tutmadı ama şundan dolayı tutmamış olabilir ben hepsini aynı anda yapıyordum demıssın nasıl yanı?

--------------------

nısaa sana soruyorum

--------------------

ya arkadaslar sturm 7 gece aynı tuz okuncak demıs hergece okumaya baslamadan once nıyet etmek gerekıyomu yoksa ılk gece nıyetlenmek yeterlımı

bılen bırısı cvp verırse sevınırım

canım ben şunu demek istedim mesela çevirgeli okuyordum başka şeyler yapıyordum bu yazılanı yapıyordum haliyle hepsi birbirine karşıyordu o yüzden ters tepmiş olabilir demişlerdi bana banada mantıklı gelmişti........yapıcaksan eğer hepsini birbirine karıştırmadan yap bunu yap bekle 15 20 gün sonra başka yap yani bu şekilde yapın diyorum........her seferinde niyet et bence