Jump to content
Murathan

Bilgisayarınız Yavaşladı mı

Recommended Posts

tamam onu okudum da hepsi arızalıysa diyorum? dizüstü değil ama masaüstü pc de ben o sorunu yaşıyorum şuan format atınca geçer dediler hiçte düzelmedi eğer dediğin gibiyse bende almayı düşünüyorum.

sende bundan alacaksın ;)

pci-usb-card-1.jpg

usb'lerin tamamı arızalıysa alman lazım bunun adı pc usb card.....anakarttaki slotlardan birine takılır...bununda fazla bi maliyeti yok 10-15 lira birşey!!

muratcım sen bana önerdiğin şeyi bi takılmış haline göstersene makinada

bahhh çok Allah razı olsun gözüm diycem..

muratcım sen bana önerdiğin şeyi bi takılmış haline göstersene makinada

bahhh çok Allah razı olsun gözüm diycem..

takılmış halini göstermeye gerek yok bak şimdi senin netbook'ta wın'ı taktığın usb girişine takıyorsun..yani bir tanesi çalışıyor dediğin usb girişine takıyorsun ;)

yaw ben alıyom makinayı götürüyom baçeye onun için göster dedim..kafam bütünleştiremedi resmi beee.

hımm ötekiler yine ölü.yaw zaten bu girişte fazla dayanmaz onun telaşındayım.3 girişte bozulursa onarım yokk anladığım kadar zaten çalışan yere ekstra bir aksesuar olmaktan öte geçmiyor yani..

tekli olan kablolu tarafı pc deki çalışan usb girişine takıyosun şanaa...bunlar tak kullan tanıtmaya gerek yok pc ye zaten;)

nen onu anladım.derdim şu bu girişte bozulursa 3 giriş bozuk olduğu için bu senin aksesuar işime yine yaramayacak.sorduğum bu bozuk girişlerin tamiri olmuyor mu ?? gıcık olurum bozuk şeylere huzursuz eder beni..

nen onu anladım.derdim şu bu girişte bozulursa 3 giriş bozuk olduğu için bu senin aksesuar işime yine yaramayacak.sorduğum bu bozuk girişlerin tamiri olmuyor mu ?? gıcık olurum bozuk şeylere huzursuz eder beni..

bozuk girişler tamir olabilir ama her bilgisayarcı yapmaz yani senin hem bilgisayar hemde elektronik işi yapan bir yer bulman lazım...ayrıca bütün usb girişleri arızalanırsa bu önerdiğim aletin hiçbir işlevi kalmaz ;)