Jump to content
Sign in to follow this  
Guest çiçek20

Sigara ve Cin İlişkisi Okuyun!

Recommended Posts

Guest s.reyyan

sigara kullananlar cinliyse... o zaman.. alkol kullananlar, madde bağımlılarının yanında da...bunların padişahları vardır diye düşündüm bir an.....:)

Guest akhenathon

sigara kullananlar cinlenmiştir sonucunu çıkarmayalım... Onlarla ortak mekanda yaşıyoruz ister istemez bir temas oluyordur... Her madde bağımlısını cinlenmiş olarak görürsek doğru çözüme ulaşamayız... Bence; insanların madde kullanmasından cinlerin faydalandığını söylemek daha doğru olur... Ki; böylece o maddeyi kullanmayı bırakmak yoluna kanalize edilebilmiş olur kanaatindeyim... Kullanıcıları olası bir cin çıkarma faaliyeti içersine sokmamış oluruz... Biliriz ki herkesin anlayışı aynı düzeyde değil, bu sitenin ziyaret oranı belli... Herkesi aynı anlayışta olduğunu düşünmek yaratılışımıza aykırı... Bu nedenle bir kişinin dahi ben acaba cinlendim mi endişiseni düşürmeyecek açıklıkta olursa

güvenli olur inancındayım... Her şey için tşkler...!

Guest çiçek20

evet zaten dikkat ederseniz cinlenmekten ziyade dumanının onlar için bir gıda olduğundan bahsedilmiş.haklısınız herkes anlayamayabilir..

Guest s.reyyan
sigara kullananlar cinlenmiştir sonucunu çıkarmayalım... Onlarla ortak mekanda yaşıyoruz ister istemez bir temas oluyordur... Her madde bağımlısını cinlenmiş olarak görürsek doğru çözüme ulaşamayız... Bence; insanların madde kullanmasından cinlerin faydalandığını söylemek daha doğru olur... Ki; böylece o maddeyi kullanmayı bırakmak yoluna kanalize edilebilmiş olur kanaatindeyim... Kullanıcıları olası bir cin çıkarma faaliyeti içersine sokmamış oluruz... Biliriz ki herkesin anlayışı aynı düzeyde değil, bu sitenin ziyaret oranı belli... Herkesi aynı anlayışta olduğunu düşünmek yaratılışımıza aykırı... Bu nedenle bir kişinin dahi ben acaba cinlendim mi endişiseni düşürmeyecek açıklıkta olursa

güvenli olur inancındayım... Her şey için tşkler...!

peki bunların bizden temin ettiği faydadan bizim gördüğümüz zarar nedir ki ?? biz kanalize olupda bırakalım...hani içmezsek...gıdasız kalacaklar..çaptanmı düşecekler....sağlık için deseniz amenna diyecemde..

Guest çiçek20
peki bunların bizden temin ettiği faydadan bizim gördüğümüz zarar nedir ki ?? biz kanalize olupda bırakalım...hani içmezsek...gıdasız kalacaklar..çaptanmı düşecekler....sağlık için deseniz amenna diyecemde..

enazından sen beslememiş olucaksın yani bu dünya hepimize yetecek kadar büyük başka yerden otlansınlar,evine yanına gelmesinler o anlamda.oyüzden hep denir odanızı temiz tutun diye,onlardan temiz kokuları sevenler zaten müslümandır,burda bahsedilenler onların kötü versiyonları.

Guest s.reyyan
enazından sen beslememiş olucaksın yani bu dünya hepimize yetecek kadar büyük başka yerden otlansınlar,evine yanına gelmesinler o anlamda.oyüzden hep denir odanızı temiz tutun diye,onlardan temiz kokuları sevenler zaten müslümandır,burda bahsedilenler onların kötü versiyonları.

ya sonuçta bunlar bi yerde yaşayacaklar yaniiii.....bana verdikleri zararı hala anlamış değilim....sağlık desenizz ok diyecem konuya....yada başka bir şey

Guest çiçek20

zaten onların da huyu budur sana farkettirmeden seni ele geçirirler,metni tekrardan oku bak mantıkla çelişmiyo,zararı beyninde yarattıkları etki zaten.

Guest roze

ilk defa duydum bunu cok güzel bir paylasım tabi isin birde tıbben acıklanabilen bagımlılık yaratan boyutu var bunuda ögrendikten sonra daha kolay bırakabilirim herhalde tesekkürler ........

Guest çiçek20
ilk defa duydum bunu cok güzel bir paylasım tabi isin birde tıbben acıklanabilen bagımlılık yaratan boyutu var bunuda ögrendikten sonra daha kolay bırakabilirim tesekkürler ........

ay ne mutlu bana ozaman:) bırakmanda azıcık bile etkisi olursa ne güzel:) inşallah hepimiz kurtuluruz birgün.amin

Guest Tuglasalatasi

sana tazminat davası açıcam

elimde sigarayla yazıyı okurken psikolojim bozuldu resmen :D