Jump to content
Sign in to follow this  
özel_01

Vesveseyle Gelen Negatif Duygular

Recommended Posts

Bu günlerde merak ettiğim en önemli şeylerden biri de Vesveseydi.

Artık vesveselerimden kurtulmak istiyorum ya o beni alt edecek ya ben onu :(

Güzel bir yazı "Özel_01" teşekkür ederim.

Arkadaşa katılıyorum bu arada, evet kolay olmuyo bazı şeyleri taşıyabilmek. Sağlam bir irade, güçlü bir maneviyat lazım. Olumsuz durumlarda yıkıldığımı hissediyorum. Hele de olaylar üst üste gelirse. Bazen soruyorum kendime bendeki iman eksikliğimi diye. Nasıl kazanılır bu güç bilmiyorum.

Zikirle kazanılır, Allah C.C.'ı anmakla, en önemlisi namaz, sonra kur'an okumak. Bir de Allah C.C.'ı tanımak. İnsan ibadet ettigi yaradanı ögrenmezse, O'nun sistemini ögrenmezse dikkati olaylara insanlara kayıyor. Allah C.C.'ı öğrendikten süre sonra insan neden ben, diye sormuyor, günahım neydi nerde hata yaptım diye sormuyor.

Güzel yazı icin tesekkurler

• Like 1

güncelde çelik gibi sinirlerim vardır pek kolay etkilenmem ama bazı haberler beni negatif etkiliyor enerjim düşüyor .şeytana gelince o topal şeytan hiç uzaklaşmıyor daim en güzel duygularımın içine ediyor fiti koyup defoluyor.ve kendi kendime ümitsizliğe düşüyorum.insanız mutlaka o kör şeytan arada bir garip ve inandırıcı senorya yazıyor..

rica ederim hepimizden Allah razı olsun

Bu günlerde merak ettiğim en önemli şeylerden biri de Vesveseydi.

Artık vesveselerimden kurtulmak istiyorum ya o beni alt edecek ya ben onu :(

vesvese olduğunu anladığın an bitmesi lazım vesveseyi büyütme inanma euzu besmele çek başka birşey düşün inan düşüncelerimizin bir çoğu vesvese sıkıntı yapma

Beduzzaman hz.lerinin vesvese risalesi var cok faydali ben cok faydasini gormustum hem videoda yapiyorlar sozler kosku vesvese yazin cikar guzel anlatmis abiler ya da youtube vesveseden kurtulma yazin cikiyor

Ama su da var neyin vesvese oldugunuda bilmek.lazim bildiginde kesiliyor zaten kimden geldigini anliyorsun buda ilim.ister ozellikle Islami konularda