Jump to content
  • 0
Guest sebihan

Sağlık İle İlgili Sorularınız

Question

Guest sebihan

benim sorunumda her bir kadinin sorunu diyete baslamak istiyorum.onceden diyet yapmis olan arkadaslar ve sonucu basari olanlar bana yardimci olursa cok sevinirim nasil yaptilar neler yediler neye dikkat ettiler.cok diyetler denedim hic faaydasi olmadi bu yuzden yag bile aldirmayi dusundum. bilginiz icin simdiden tsk ederim

127 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest phoebe

bir de ya samed zikrini aklına geldıkce dile getir.....

• 0
Guest ebruli25

arkadaslar benim kilo problemim var cogu insan zayiflamak ister ama ben kilo almak istiyorum asiri zayif degilim fakat yinede kiloya ihtiyacim var önerilerinizi yazarsaniz sevinirim:D

• 0
Guest aris

bende bir zayıf olarak kilo aldıgım dönem etkili olmuştu...kesinlikle düzenli yemelisin...az yesende aynı saatlerde öğün atlamadan yemeli ve acıktıgında es geçmeyip yine yemelisin...yani yemelisin yemelisin yemelisin:)başka çaresi yok...ilaç v.s şeyler işe yaramıyo:) sadece YEMELİSİN...:D ben bu düzenli yemek olayını bıraktıgımda kilolarda beni bıraktı...aynı rejim olayı gibi...:D

• 0
Guest suspicious
arkadaslar benim kilo problemim var cogu insan zayiflamak ister ama ben kilo almak istiyorum asiri zayif degilim fakat yinede kiloya ihtiyacim var önerilerinizi yazarsaniz sevinirim:D

ben de çok zor kilo alıp(hatta alamayıp),aldığım kiloyu da hemen veriyorum.Her şeyi denedim ama 1,5 ayda 5 kilo aldığım bir beslenme programı var(gerçi devam edemedim ama en kısa zamanda yeniden başlayacağım) istersen onu verebilirim.İştahsızım diyorsan da bu programı uygulamanı kolaylaştıracak bir şurup kullanmalısın.İlk birkaç gün zorla yiyorsun ama sonra zaten vücut istiyor.Beraberinde spor yaparsan daha iyi,spor yaptığın günler için de farklı bir program var.

SABAH

3 adet haşlanmış yumurta(biri tüm,ikisinin sadece beyazı)

peynir+zeytin

domates+salatalık

tahin pekmez veya bal-reçel

ARA ÖĞÜN

1 meyve

kilo aldırıcı karışım(markasını yazamıyorum)

ÖĞLEN

Et veya balık

ARA ÖĞÜN

Sütlü tatlı veya meyve

AKŞAM

Makarna /Patates/Pilav /Karbonhidratlı besinler

her akşam farklı bir çeşit ama gece 23.00 sonra yemek yenmiyor.

GECE YATMADAN

Ballı veya pekmezli süt

veya

Kilo aldırıcı karışım

**Kilo aldırıcı karışımın maliyeti biraz yüksek,yerine ballı veya dut pekmezli süt de kullanılabiliyor...

• 0
Guest aris

spor olayın da; benim hocam çok zayıf oldugum için tavsiye etmiyor...bana yasakladı...ebruli kaç kilosun bilmiyorum ama çok zayıfsan tavsiye edilmiyor....

• 0
Guest suspicious
spor olayın da; benim hocam çok zayıf oldugum için tavsiye etmiyor...bana yasakladı...ebruli kaç kilosun bilmiyorum ama çok zayıfsan tavsiye edilmiyor....

spor hocan senin zayıflığın doğrultusunda çok fazla kalori harcamayacağın egzersizleri bir program dahilinde verir.Zaten spor yapmazsan kilo alma süren normalden daha uzun sürer ve dağılım pek de istediğin gibi olmaz.

• 0
Guest yayeterama34

ben bir süre önce inanılmaz zayıftım.ne yapsam çare olmadı.Gerçekten çirkin bir görüntü,üzerime olmayan kıyafetler....biçok yol denedim.Ama bir tek şeyden çare buldum.hani eczanelerde balık yağı kapsülleri satılıyor.Hap gibi.Ondan her gün 1 adet yemekten sonra aldım.Daha sonra gunde 2 adete çıkardım.zamanla iştahta farklılık yarattı.yemelerim duzene girdi.üstelik balık yağı çok faydalı bir şey.ama birçok marka var.Ama ben bir tanesini tavsiye ederim.ama markayı buraya yazamıyorum...özelden sorabilirsiniz...

• 0
Guest ihram

arkadaşım iki markanın besin destek ürünleri var. Baya faydalı olduğunu biliyorum. Çevrende muhakkak satan birisi vardır. Zira kimi duysam distribitörü. Yoksa bile Türkiye'deki sitesinden sipariş verebilirsin. İstersen özeline yazabilirim.

• 0
Guest ebruli25

cok tesekkür ederim arkadaslar fakat sanirim sigara icmeminde bir etkisi var zayif olmamda .benim boyum 1.64 kilom 49 yani bi 5kiloya ihtiyacim var.ilaclarin isimlerini özelime atarsaniz cok sevinirim.

• 0
Guest manolya

ebrulu canim bende cok zayifdim hergun vitamin aldim ve bol bala sut ve meyve suyu ic benim gibi sisersin))ha sigarayida azalt