Jump to content
  • 0
Guest sebihan

Sağlık İle İlgili Sorularınız

Question

Guest sebihan

benim sorunumda her bir kadinin sorunu diyete baslamak istiyorum.onceden diyet yapmis olan arkadaslar ve sonucu basari olanlar bana yardimci olursa cok sevinirim nasil yaptilar neler yediler neye dikkat ettiler.cok diyetler denedim hic faaydasi olmadi bu yuzden yag bile aldirmayi dusundum. bilginiz icin simdiden tsk ederim

127 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest abcde

ebruli sakın bir uzmana danısmadan adı vitamin dahi olsa ilaç alma...normalde faydasından emin oldugumuz kalsiyumun fazlasının dahi ölümcül etkileri var..her insanın metabolizması farklı calısır ve kandaki vitamin ve elemanların degerleri farklıdır..kilo alamayışının bir çok nedeni olabilir sigara büyük etken ve kandaki hemoglobin degerini otomatikmanda demir emilimini düşürür..

saglıgına solunum kanseri dısında verdiği sayabilecegimiz 100 etkiden biridir..

doktor kontrolunden gecmeden vücudunun neye ihtiyacı oldugunu bilmeden C vitamini bile alma derim..bence.........

• 0
Guest

evet en iyisi br uzmandan yardım almak ama yayatemara nın dediği balık yağı kapsüllerinin faydasını bende duymuştum okuldan bir arkadaşım kullanıyordu tadı berbatmış ama katlanmak zorundasınız :D

• 0
Guest yayeterama34

benim kullandıklarımda tad falan yoktu.Şeffaf kapsüldüler cunki.yağ hapın içinde ama sizin dilinize temas etmiyor.Midede çözünüyor.ama içtikten 2 saat sonra falan balık tadı geliyor ağzınıza.Hani yemekte balık yersiniz de sonradan ağzınıza tadı gelir midenizden,öyle yani:):)

• 0

bira mayası yaş hurma süper olur 1 ayda 4 kilo garanti

• 0
Guest vahset

her sabah bir çay bardağı pekmez bire bir

• 0

sevgili ebruli bende troidlerim vede sigaradan dolayı epey zayıfdım her yolu denedim hepsi hikaye çıktı sana çok kolay ve sağlıklı bir sır veriyimmi sigarada içtiğin için çok gerekli ve sağlıklı bunudüzenli yaparsan 1 ayda 2 3 kilo alırsın akşam yatmadan önce ve sabah aç karnına 1 2 yemek kaşığı keçi bounuzu pekmezi iç hepsi bu hem sigaranın zehirli toksinlerini atarsın hemde kilo alırsın ayrıca bu pekmezin sayısız yararı var ayrıca internetten araştırırsın herkese şiddetle tavsiye ederim

• 0
Guest paradoks

ohoo sende zayıfımmı diosun..benim boyum 1.70 kilom 45..biara çok sıkıntıdaydım birden 15 kilo verdim..balık yağı da kullandım ama işe yaramıo..öleki su bile içmek canım istemiyor..sadece sigara..ama yersem 2 günde farkedilio..orda liste yazmışsınız ah yiyebilsem..ne olduğunun önemi yok bence..ama sorun yemek yemek..

• 0

paradoks pemez içmeye başlarsan nasıl iştahının açıldığını görürsündne bence ama keçiboynuzu marka olarakda iyi marka alırsan çokgüzel sonuç alırsın

• 0
Guest paradoks

sağol deniycem..

• 0
Guest GreenRose
paradoks pemez içmeye başlarsan nasıl iştahının açıldığını görürsündne bence ama keçiboynuzu marka olarakda iyi marka alırsan çokgüzel sonuç alırsın

Rojda pekmezin markasımı keçiboynuzu???