Jump to content
  • 0
Guest sebihan

Sağlık İle İlgili Sorularınız

Question

Guest sebihan

benim sorunumda her bir kadinin sorunu diyete baslamak istiyorum.onceden diyet yapmis olan arkadaslar ve sonucu basari olanlar bana yardimci olursa cok sevinirim nasil yaptilar neler yediler neye dikkat ettiler.cok diyetler denedim hic faaydasi olmadi bu yuzden yag bile aldirmayi dusundum. bilginiz icin simdiden tsk ederim

127 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest Lucky
bu konuyla ılgılı olalar varsa yazsın cunku doktora gtcem bagırsaklarımla ılgılı poblemım var

Ağzından yel alsın. Nerden çıkardın bunu? :(

• 0
Guest fenomen17

ama gercek pazartesı doktora gıtcem ben 73 kıloydum sıdı 58 felan onceden test yaptırdım kıst var dedıler hıc yemek yemıyorm ıstah sıfır gece yatınca karnımdan nanılmaz sesler gelıyor sanırsın karnımda devlet bandosu konser verıyor bu yuzden cok mutsuzum arkadaslar cok kotu allah dusmanımın basına bıle vermesın

• 0
Guest fantoma

Gecmis olsun ,ALLAH tan sifalar dilerim...

• 0
Guest Lucky

Sevgili fenomen17 kötü sonucu aklınıza getirmeyiniz. Öyle birşey olsaydı yapılan tetkikler sonucu ortaya çıkardı ve doktorlar mutlaka size gerçeği söylerlerdi. Umarım önemli birşey çıkmaz.

• 0
Guest fenomen17

sagol canmmmm

--------------------

ıyıde arkadslar ntten baktım belırtıler hepsıde uyuyor bana sarılık ble yuzum sap sarı dısarıya cıkamıyorm herkez hastamısın demesınden bıktım kafayı taktım ya umarım dusundugum gıbı cıkmaz

• 0
Guest Lucky
sagol canmmmm

--------------------

ıyıde arkadslar ntten baktım belırtıler hepsıde uyuyor bana sarılık ble yuzum sap sarı dısarıya cıkamıyorm herkez hastamısın demesınden bıktım kafayı taktım ya umarım dusundugum gıbı cıkmaz

Bayanlar diyorsa, kesin kıskanıyorlardır. :P

• 0
Guest fenomen17

yok ya erkekler dyor yuzum sarı gozlerım altı morardı hanı derler ya kanserlının yuzu sap srı olur aynen ole shek fılmındekı karekter gıbı

• 0
Guest Lucky
yok ya erkekler dyor yuzum sarı gozlerım altı morardı hanı derler ya kanserlının yuzu sap srı olur aynen ole shek fılmındekı karekter gıbı

Yüzde sararma birçok nedenden dolayı olabilir. Doktorum gerekirse daha ileri tetkikler yapacakdır. Yüreğini ferah tut ve sonuçdan bizi haberdar et.

• 0
Guest the_frost

Walla doktor değilim ama bende zamanında çok kıllanmıştım araştırdım biraz bendeki bariz yemek düzensizliğinden ve tabi bağırsağın kendi karakteristiğinden miş şu aralar gayet rahatıM:D

Biraz miden bulanacak amA

Bildiğim kadarıyla ufak yaralar nerdeyse her bağırsakta oluşuyor ilaç tedavisi ve beslenme alışkanlığı ile geçiyor

bu videoda gördüğün büyük yaralar biraz gelişmiş hali sarı olanda direk iltahap olması lazım

Eğer miden kaldırdıysa görüldüğü gibi çok rahatlıkla alına biliyor bağırsağın en güzel yanı kendisini çok rahat yenileyebilmesİ :)

basur denilen direk yara iyileşmesi zor fakat geçiyoR

kabızlık büyük çoğunluğu psikolojik olan bişİ

Ben kendim araştırmıştım o şekil bilgiler çok abartmadım ama o yüzden dikkat et kesin görün fazla büyütmE

--------------------

Ben kendi adıma artık margarini bıraktım ucuz gıdalar yesem bile sarmusaklı yoğut kesin bişilere karıştırıyorum genelde bize yedirilen kimyasal özütlü şeylerden oluyor bide stress tabiki

--------------------

Onun dışında parazitler var ona hiç girmek istemiyoruM

• 0
Guest

gecmis olsun canim takma kafani önemli bisey degildir insallah