Jump to content
  • 0
Guest sebihan

Sağlık İle İlgili Sorularınız

Question

Guest sebihan

benim sorunumda her bir kadinin sorunu diyete baslamak istiyorum.onceden diyet yapmis olan arkadaslar ve sonucu basari olanlar bana yardimci olursa cok sevinirim nasil yaptilar neler yediler neye dikkat ettiler.cok diyetler denedim hic faaydasi olmadi bu yuzden yag bile aldirmayi dusundum. bilginiz icin simdiden tsk ederim

127 answers to this question

Recommended Posts

• 0
Guest delete

Arkadaşım büyünün olmadığını ispatlayabilir misin? Yani birşey bilim tarafından henüz ispatlanmamışsa o yok demek değildir. Bilim herşeyi açıklayabilcek seviyede değil henüz ne yazıkki. Ama tabiki öncelikle bilimden faydanılması gerek. Hz.Muhammed (SAV) da hastalandığında hem ilaç hem dua ikisine birden başvururmuş zaten. Ama birşeyi göremiyorsak ona yok demek sadece bilim diliyle konuşmaktır. Ama sadece bilim yeterli olsaydı ölüm diye birşey olmazdı.

Kur'an-ı Kerim'de bile büyüden bahsedilirken büyü yok demek bana cahillik gibi geliyor. Tabiki herşeyi büyüye bağlamak yanlış ama günümüzde o kadar artış olmasa bu kadar insanın bu gibi sitelerde işi ne? Çoğumuz çare arıyoruz işte.

• 0
Guest perfecto
Lailahe illallah diye zikir çekmenin faydalı olduğunu okumuştum bir yerde zayıflamak için. Ama sorumluluk alamam. Yine de niyet edip dene istersen kendini fazla kaptırmadan. Geçmiş olsun Allah şifa versin.

anlamadım kaptırmadan derken!?..

şifayı ALLAHtan bekleyip O'na kaptırmak?

kimin mülkünden nereye..

veya anlatılmak istenen nedir anlamadım kusura bakmayınız :confused:

• 0
Guest delete

Şöyle ki ben bir kere 70.000 kez bu kelimeyle zikir çekmeye kalktım. Ama 10.000'de gece başıma çok kötü bir olay geldi. Burada bahsedip insanları korkutmak istemiyorum. sanırım yanlış kelimeler döndüğü için ağzımdan öyle oldu. Yani yorulunca bırakmadım 10.000 tane yapıcam diye. O da bazı kapıları açtı yanlışlık zannedersem. O yüzden harfleri iyi basmak için yorulunca bırakmak lazım bence arkadaşım.

• 0

allah senin için öyle bir şey vesile kılsın bu senin hem piskolojik hem ruhsal hem fiziksel olarak yardımcın olsun bu senin için bir imtihanda olabilir ve zayıflamak için okadar çok formül varki sende biliyor sun hangisinin sana fayda vereceğine biz karar veremeyiz ona yeşil çay buna elma sirkesi faydası olmuştur sen bence birşey kullanırken bile faydası olacağına inanarak kuulan inanmakta başarının yarısıdır birde ahmetmarankinin sitesinde araştır bir cok insan ondan bircok sey için fayda görücü bilgi edindiklerini söylüyor allaah yardmcn olsunn

• 0
Guest psychick

1 yemek kaşığı elma sirkesi ılık su büyük bir bardak olucak içine limon yada balda katabilirsin günde 4 defa yemeklerden yarım saat önce yada sonra içersen işhatının kesildiğini ve ayda 4 kg verdiğini görüceksin sporda yaparsan daha fazla verirsin yada lahana suyu içebilirsin oda işe yarıyor tarafımdan denenmiştir.. sevgiler.

• 0
Guest GaZaL
Merhaba;

aç karnına bir bardak ılık suya elma sirkesi-bal karışımını için.

Vucuttaki yağlarin atilmasini sağlar.

sağlıkla kalın

Kesinlikle katılıyorum deneyip kilo veren çok arkadaşım var.Sadece içine bal konmuyor iki kapak elma sirkesi yeterli.Geçmişolsun.

• 0

Bal sirkeyi yumuşatıyor.Mideyi daha az rahatsız etmesini sağlıyor.Ama tuvalet ihtiyacı artabilir.Uyarmak isterim

• 0

kardeslerim bende bir kac kilo aldim ve sirkeyi hep duyarim ordan burdan denemek istedim ama cok rihatsizlik veriyor asiri derece midemi yakti banada balla dene dediler onada baslamadim ama bal yuzundenmi wc ihtiyaci artiyor yoksa elma sirkesi yuzundenmi anlamak istedim de

• 0
Guest suphi

Allah yardımcın olsun

bende bi dua vardı açlığı hissetmemek için, işine yarayacaksa eğer yazarım...

• 0
Guest fenomen17

gecmıs olsun canımda ay sen sısmanlıktan olyon ben zayıflıktan ay ben ne yapıyım ayakta duramıyom ya