Jump to content
Muhteva

Cübbeli Ahmet Hocaya Çağlayan da İnanılmaz Destek Binlerce Kişi Sonucu Bekliyor..!

Recommended Posts

cubbeli hocayi cok sever ve takip ederim..

ancak yapilan yorumlara bakiyorum ve benim dusuncemde olmayan olsun gafletinde olupü

vatani da bilgisayar basinda kurtaracaklarini sananlarin coklugunu goruyor ve onlar adina uzuluyorum..

ama siz de haklisiniz dinden ne derece nasil sogutuldugum(n)uz asikar..

cubbeli ahmet hoca gibileri hep olmali.. her devirde de olmustur zaten..

umarim bu esaret sonlanir en yakin vakitte ve en hayirli sekilde...

• Like 2

Biraz önce evvela bu konuya olumlu yorum yazanlar olmak üzere Türkiyen'in %60'na aptal derken çok şahane üslup kullandınız benden bunu bekliyorsunuz halbuki ben sizin gibi hakarette etmedim önce aynaya bakmalı insan..!

Bizde milyonlar sadece ses değil şiddette getiriyor daha 50 bin kişi olay çıkarmadan maç izleyemiyoruz buda ülkede ki durumu daha berbat hale getirir..

Aziz Nesine ait kelimelerdi.

Hakaret değildi. Türkiye'nin içinde bulunduğu durumu ciddi şekilde örnekleyen kelimelerdi.

Başka tarafa çekmek yerine daha iyi niyetli düşünebilirdiniz.

Ve yahutta bana alındığınızı belirtebilirdiniz.Anlayışsız biri değilim açıklama yapardım.

• Like 2

ayrıca "aptal,yobaz" diye itham etmeden önce kendisine bakmalı insan zira odtü ekonomi mezunu ayrıca yüksek lisans yapmış, itü mimarlık mezunu, gazi mimarlık mezunu ve kanada'da yüksek lisans yapan , boğaziçi'nde okuyan, ankara,istanbul, ege gibi üniversitelerde okuyan ve cemaatte olan tanıdıklarım bizzatihi görüştüğüm arkadaşlarım mevcut.. neye, kime göre aptal, yobaz??

lütfen kelimelerinize dikkat ediniz.. insanları yargılamadan önce herkes kendisine dönüp bakmalı ve kendisinin bu vatana olan hizmetine, bu vatan için yaptıklarına kafa yormalıdır..

konu hakkındaki düşüncelerim ve kişilerin söylediklerine yorumlarım bu şekildedir, üzülecek kırılacak bir durum söz konusu değildir.. Ama tekrar ediyorum "benim düşüncemde olmayan ölsün" mantalitesi ile hiçbir yere varılamaz... !!

Ahmet hocamizi dişarda görmek istiyoruz.televizyonda

kendinin dini bilgisinden yararlaniyorduk.

Aziz Nesin için sen,ben kendini Müslüman tarif eden herkes aptaldır ve Din tüccarıdır o cemaat,grup ayrımı yapmaz o bir ateist olarak Dini bu ülke için hastalık olarak görür..

Onun sözü üzerinden hocamı Din tüccarlığı ile suçladınız bu iftiraya kızdığım için cevap verdim..

Biz 15 sene dinledik hala din ticareti hakkın da bir tüyo alıp kısa yoldan köşeyi dönemedik 3 kuruşa çalışmaya devam ediyoruz..

Biraz önce radyodan birisi bağlandı 15 yaşların da uyuşturucu bağımlısıydım Cübbeli Hocayı tanıdım onu dinleyerek tövbe edip uyuşturucuyu bıraktım şimdi evliyim bir çocuğum var düzgün birde işim var dedi..

Demekki tanımadan din tüccarlığı ile yorumlamamak lazım sonra bunun vebali boynunuza ağır gelir..

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...