Jump to content
nazperver

Arkadaşlar Yeniyim Allah Aşkına Yardım Edin Yönlendirin

Recommended Posts

(günahını almak istemesem de inanıyorum çünkü yapabilecek biri) babaannem babama büyü yapmış, babam onun elinden soğuk birşey içmiş. bu ne büyüsüdür sizce? soğukluk büyüsü olabilir mi?

bunu bozmak için sadece dua istiyorum. onu içir bunu pişir değil de okuyabileceğim dualar var ise? soğukluk büyüsü değil de başka bir büyü olma ihtimaline karşı bana önerebileceğiniz yapılmış tüm büyüleri bozan dua veya dualar var mı? Allah rızası için yardım edin, biz böyle insanlar değiliz babam huzursuz. bildiğiniz duaları paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar, lütfen yardım edin, lütfen.

• Like 1

tek bi formül vericem ama içiriceksiniz her sabah babanıza 7 ayetel kürsi,7 felak ,7 nas okunmuş su içirin,Allahın izniyle bi etki kalmaz

• Like 1

Allah razı olsun senden, bu söylediğini bir sürahi suya okusam, her sabah babam işe giderken içse olur mu?

başka önerileri olan arkadaşlar var mı?

bir anne ogluna nasil buyu yapar? bu cok buyuk bir vebal..sizde gozunuzle gormedi iseniz suizanda bile bulunmayin, cok tehlikeli. hergun sabah aksam ayetel kursi okursa kendini korumaya alir

• Like 1

kardeşim ALLAH rızası için demişsiniz. arkadaşımız da size çok güzel bir formül yazmış, birde nacizane ben yazayım.

aslında bir başlık altında açmayı düşünüyordum. ilk size kısmetmiş. bu formülü bana söyleyen. Abdulkadir Geylani cemiyetinden biri. 21 gün boyunca uygulanılacak. 11 Felak...11 Nas ...11 Feennehüm yevme izin Fil azabi müsterikun

Bel cae bil Hakka Vessadakal murseliyn.... ve 7 Ayetel kürsi.... bir bardak suya okunacak 21 gün boyunca her gün işlem aynı tekrar edilip. su içilecek bütün ailecek içseniz daha iyi olur mümkünse suyun birazıyla elini ve yüzünü yıkasın mest edermiş gibi de olsa Allah ın izniyle kafidir. Allah yardımcımız olsun hepimizin. çok zor bir durum büyü olayı...birde benim açtığım bir başka konu var şahsen kendim de uyguladığım ve maşallah süphanallah iyi oldum. tam olmasa bile yüzde 80 iyi oldum. şimdi de tamamen etkisi gitsin diye şimdi ki yazdığım 21 günlük uygulamayı yapıyorum.

güzelim onun için bi dua defterimi karıştırayım dönücem sana:)

sarmaşık arkadaşım bende de kısmet kapalılığı var ne önerirsin

evet cnm olur,su olarak içmesse çaya çorbaya kat:)

Allah razı olsun senden, bu söylediğini bir sürahi suya okusam, her sabah babam işe giderken içse olur mu?

başka önerileri olan arkadaşlar var mı?

(günahını almak istemesem de inanıyorum çünkü yapabilecek biri) babaannem babama büyü yapmış, babam onun elinden soğuk birşey içmiş. bu ne büyüsüdür sizce? soğukluk büyüsü olabilir mi?

bunu bozmak için sadece dua istiyorum. onu içir bunu pişir değil de okuyabileceğim dualar var ise? soğukluk büyüsü değil de başka bir büyü olma ihtimaline karşı bana önerebileceğiniz yapılmış tüm büyüleri bozan dua veya dualar var mı? Allah rızası için yardım edin, biz böyle insanlar değiliz babam huzursuz. bildiğiniz duaları paylaşırsanız sevinirim arkadaşlar, lütfen yardım edin, lütfen.

İlk yüzyıllardan beri, en ilkel topluluklardan itibaren yeryüzünde görülen bir meslek ve iş vardır...

Bu mesleğe "BÜYÜCÜLÜK" yapılan işe de "BÜYÜ" denir...

Bu işten gaye, bir insanı etki altına alıp, ona istemediği bir şeyi zorla yaptırmak ve bazan da hastaların iyi olmasını temine çalışmaktır...

Büyü, özü "ALLAH"`a dayanan bütün dinleri tebliğ eden Nebi ve Rasûllerce yasaklanmıştır...

Bütün dinler büyüyü insana "Haram" kılmışlardır...

Keza İslâm Dini de büyüyü "haram" kılmış ve büyü yapan ve yaptıranlarınislam dininden çıkmış olacaklarını açıklamıştır...

Büyünün yasaklanmasındaki özellik, insanların iradelerinin başkası tarafından zoraki bir şekilde kaldırılması veya kısıtlanmasının önüne geçmek; onlara serbestçe hareket, seçme hakkı tanımaktır... Tâ ki böylelikle insan yaptığından sorumlu tutulabilsin...

Büyü ve sihrin yeryüzünde en yaygın olduğu devir, Musa (Âleyhisselâm) Nebî devridir... Nitekim o devrin geçer akçesi de "Büyü ve sihir" olması sebebiyle Musa Nebî bu sahadaki mucizelerle yeryüzünde vazife yapmıştır...

Büyü`nün özü, kökü, CİN`lere dayanmaktadır...

Bütün mukaddes kitapların, önceki "sahife"ler de dahil olmak üzere Tevrat, Zebur, İncil ve Kur`ân her bir âyetinin, her bir kelimesinin 8 hizmetlisi yani "hadimi" vardır...

Yani, her devirde nazil olmuş bulunan mukaddes kitabların orijinalini meydana getiren kelimelerin her birine 8 hadim -hizmetli- vazifeli kılınmıştır... Bunların 4`ü ulvi yani "melek" cinsinden; 4`ü de suflî yâni "CİN" cinsindendir..

Bu kelimelerin "ebced ilmi" denilen bir ilmin verdiği hesaplara göre çeşitli rakamlarla tekrarlanışı; ya da o âyetlerin tersinden okunuşu, o kelimelerin vazifeli CİNini harekete geçirerek, sevkedildiği kişiler üzerinde tesirlerini icra ederler...

İşte, "BÜYÜ" denilen olay, bir kelime veya cümlenin belirli sayıda ve bazı yan çalışmalarla da desteklenerek okunmasıyla meydana gelen tesirlerdir.

"BÜYÜ"nün bozulması için de önereceğimiz en güçlü karşı tesir daha önceki sayfalarda vermiş olduğumuz "CİN korunma duası"dır...

Bu duayı üç-beş veya daha fazla kişi büyü yapılmış kişinin evinde bir araya gelerek 300 veya 500`er kere okuyabilirler...

Bunu üç gün arka arkaya yaparlarsa daha da tesirli olur.. Bu dua sırasında büyü yapılmış kişinin de bu duayı okuması gereklidir.

Ayrıca bir kişinin sağ elini o büyü yapılmış kişinin başına koyarak okumasında çok fayda olur...

Bu arada ortaya bir kab içinde su konur ve okunan dualar bu suya üflenerek daha sonra bu kişiye peyderpey içirilirse daha da tesirli olur..

Büyü yapılmış kişide ya da evinde muska bulunursa, bunu aside veya limon suyuna, veya sirkeye atarak eritmek en geçerli yoldur..

Büyünün tesirli olması için büyücüler günün o saatinin ne saati olduğuna da bakarlar... Meselâ "venüs saati" veya "mars saati" gibi... Saatler konusunda geniş bilgi "İNSAN ve SIRLARI" kitabında mevcuttur..

Bizim konumuza, yan konu olması sebebiyle "BÜYÜ" üzerinde daha fazla durmayıp, sadece bunun ne şekilde meydana geldiğini açıklamaya çalışacağız.

Okunuşu:

Rabbî enniy messeniyeş şeytanu binusbin ve azab. Rabbî euzü bike min hemezatiş şeyâtıyni ve euzü bike rabbî en yahdurun. Ve hifzan min külli şeytanin marid.

Anlamı:

Rabbim şeytan bana sıkıntı veriyor ve işkence yapıyor. Rabbim şeytanların kışkırtmalarından sana sığınırım; ve yine sana sığınırım onların çevremde bulunmalarından. Ve bütün reddedilmiş şeytanlardan koruduk.

ilgi:

ŞEYTANLARA yâni CİNLERE KARŞI OKUNACAK EN TESİRLİ DUALAR. CİNLERİN her türlü zarar veren tesirlerine karşı Kur’ân-ı Kerîm’de bulunan bir iki duâ âyeti, beraberce okunduğu zaman son derece tesirli olmaktadır.-Sad’ Sûresinin 41. âyeti olan kısmı Eyyûb aleyhi’s-selâm okumuştur. "Mü’minun" Sûresinin 97 ve 98. âyetleri olan kısmı ise Cenâb-ı Hak tarafından Rasûlullah salla’lâhu aleyhi ve sellem’e öğretilmiştir.

CİNLER tarafından kandırılmış bulunan herkes bu duâya devam halinde çok büyük faydalar görür.

MEDYUMLAR, RUHLARLA, UZAYLILARLA GÖRÜŞTÜKLERİNİ SANANLAR; KENDİNİ EVLİYA, ŞEYH veya MEHDÎ zannedenler bu duâlara şayet bir süre devam ederlerse, o zannı oluşturan tüm veriler kesiliverir.

* * *

Bu duânın tesirli olabilmesi için bir kaç yol vardır.

1. Kişinin kendisinin, üzerindeki etki kesilene kadar hergün sabah ve akşam 200 veya 300 kere bu duâyı okuması ve ayrıca her okuyuşta bir sürahi su içine nefesini de üfliyerek ve daha sonra da o suyu içerek bünyesini güçlendirmesi.

2. Güvenilen sâlih birkaç kişinin biraraya gelerek o kişinin üzerine üçyüzer kere okumaları ve bu arada ortada geniş ağızlı bir kap içinde su bulundurmaları ve daha sonra o kişiye peyder pey bu suyu içirmeleri. Mümkünse o kişinin kendisinin de bu duâlara devamı.

3. Ayrıca bu kişinin hergün 41 defa "kul euzü birabbil felâk" ve "kul euzü birabbin nâs" sûrelerini sabah akşam okumaları.

Şayet bunların hepsi bir arada yapılırsa daha kolay neticeye ulaşılır.

* * *

Burada şunu da belirtmeden geçmeyelim.

Gerek "âyet-el kürsî" ve gerekse "muavvizeteyn" denilen "kul euzüler" pasif korunma sistemleridir. Kişinin beyin gücünü kuvvetlendirmeye, ruh gücünü kuvvetlendirmeye ve koruyucu manyetik kalkan içine almaya yarayan formüllerdir.

Yukarıda verdiğimiz âyetler ise tamamiyle aktif formüldür!. Yani kişi bu duâlara devam ettiği zaman; o kişinin beyni laser tabancasının ışını gibi, fakat çevresine yaygın olarak öyle bir mikrodalga yayın yapmaktadır ki; bundan bütün CİNLER rahatsız olmakta ve uzaklaşma zorunluluğunu hissetmektedirler.

Burada ayrıca şu hususu da belirtmeden geçmeyelim:

CİNLERİN musallat olduğu kişiler ve CİNLERİN çeşitli etkileme sistemleri hakkında -RUH İNSAN CİN’ isimli kitabımızda ve "RUH CİN MELEK" isimli video kasetimizde son derece geniş kapsamlı bilgi vermeye çalıştık; İlâhî lûtfu inayet neticesinde. Burada şunu da özellikle vermek istiyorum.

* * *

CİNLERİN etkisi altında olan kişiler, bu duâları okumaya başladıkları zaman, önce içlerinde büyük sıkıntı duyarlar. Hatta bırakın kendilerinin okumasını; çevresindekiler okumaya başlasa, hemen oradan uzaklaşmak isterler.

Bunun sebebi, bilinçleri dışında kendilerini elegeçirmiş olan cinlerin o dalgalardan zarar görerek uzaklaşmak istemeleri ve onları da yanlarında götürmeyi arzulamalarıdır.

Sıkıntının arkasından, ateş basması, tepeye ateş çıkması gibi haller hissedilir, avuç içlerinde terlemeler görülür. Cinlerin etkisi sonucu; adrenalin salgısının kana karışması neticesi hissedilen şeylerdir bunlar.

Şayet kişi bütün bunlara dayanabilir ve kendisi de duâya devam edebilirse, birkaç gün içinde bu sıkıntıları azalır ve rahatlamaya başlar. Bütün mesele, kişinin iradesini kullanıp, direnebilmesi ve korkuyu atabilmesindedir.

Bu bahsettiğimiz duâların tatbiki için de, bize göre, hiç bir hocaya gidip para kaptırmanın âlemi yoktur!.. Kişinin kendisi veya güvendiği yakın dostları, bunu rahatlıkla yapabilirler.

Allah cümlemizi bu konuda bilinçlendirsin ve CİNLER’in elinde oyuncak olup, elâleme rüsvây olmaktan korusun.

ALINTI: AHMED HULUSİ

umarım yeterince açıklayıcı olmuştur Allah acil şifalar versin kardeşim .. sevgiler

ben önceliğimi yaşanan olaylara ve duyduklarıma göre belirlediğimde babam ağır basıyor, ve ihtimal bile olsa vebalini almak istemiyorum ama gerçekten yapmış olabilir. oğluna olur olmadık bela beddua edebilen bir insan. evlat sahibi olmamama rağmen aklım almıyor. bunu yapan büyü de yapabilir. babaannemi seviyorum ve onun adına üzülüyorum çünkü bu hissiyatla en çok kendine zararı var ama bir yaştan sonra insanları ve fikirlerini değiştirmek iyice zorlaşıyor. Allah razı olsun hepinizden, çok teşekkür ederim. konumu sürekli okuyorum, eklemeler olursa onlar da çok makbule geçecek. şimdi panik halinde olduğum için düşünüp duruyorum ve tüm terslikleri bu büyü olayına yoruyorum. ama aklıma koydum, bu gerçekten haksızlık ve ben bundan kurtaracağım bizi, Allah yardım etsin. hepinizi de korusun çok mutlu oldum yardımlarınıza.