Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
asiyüregim

Ah Erkekler :)

Question

4 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Evlilik dışı cinsel ilişkiyi tasvip etmiyorum.Bu sebeple sıkılma gibi bir bahane de bana abes geliyor.Bedeni tatmin etmek için yaşanılan bir ilişkide aşk olmaz,sevgi de olmaz,karşılıklı hoş görü de olmaz.

Çünkü Ayşe yoksa,Ceren olur o da olmadı bir başkası olur.

• Like 3

• 0

Sevilmek demek anlaşılmak demektir...

Bu ancak karaktersiz bir insanın yapacağı bir şeydir bence.

Çok istiyorsa sabreder olur biter ,istemiyorsa çeker gider.

Olaya ben farklı bir gözle bakıyorum.Çünkü bir erkek yarın evlendiğinde evlendiği eşinin ilki olmak ister diye düşünüyorum.Tabi ki her erkeğin aklından geçer bu gibi durumlar.Günümüzde yanlış olan bir davranış ama yaygın naparsınız?Bir bayan olarak etrafıma baktığımda gençlerin bir çok davranışını onaylamıyorum.Ha sende genç diyeceksiniz ama ben o gençlerden değilim!

Düşüncem;tamam bunlar her şeyi yaşıyorlar bekar iken ee evlenince ne oluyor insan farklılık ister arayışa girer ve bir başkası oldu o olmadı karşıdaki ne düşünür onun beklentisi olmaz mı bu da güveni bitirir diye düşünüyorum.Hem benim açımdan hemde din açısından günah bu tür işler bir erkek beni seviyorsa ciddiyetini belli eder değil mi gönül eğlendirmeye hacet yok.

Tamam oldu bitti bu adam öldü gitti ne olacak,diğer taraftaki arkadaş evlendiğin de ne olacak ölen vebal almış olacak ve diğer tarafta bulaşık yıkatmıyorlar ,bunlar beni aşan durumlar.

Bayanları da anlamıyorum ben hep erkeklere yüklendim ama temiz yaşamak varken neden çirkin -kirli gönüllerde mahkum olurlar.

Ve bir güzel de söz vardır;

Geçmişi senin için önemli olan birinin geleceğini düşünüyorsan, ona dokunmayacaksın paşam.. denir..

• Like 1

• 0

Kısacası erkek rahatsız edilmek istemez , tamam kıskançlık olur ama kızların bunu aşırı yapması tripler vs erkeği bıktırır önemli olan bunlar .

• 0

Beraber olduğu kızı hangi kategoriye koyduğuna bağlı olarak değişir cevabı...:)