Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Birumut

Acil Yardım Lütfen. Yutulan Yabancı Nesne Tehlikeli mi ?

Question

Arkadaşlar lütfen bilgisi olan varsa yazarsa çok sevinirim. Kardeşim burun ameliyatı olmuştu ve burnuna plastik nesne yerleştirmişlerdi. Bu sabah acıyla uyanmış ve doktora gitmiş iki burun değilinde de olması gereken plastiğin sadece bi tanesi görünmüş yani anlayacağınız diğerini yutmuş. 5 saat oldu ama hala yutulan nesne çıkmadı. Bol bol zeytinyağı ve su içiriyoruz ama hala çıkmıyor. Ne yapmamız lazım o plastik nesneyi çıkarmak için ? Parmağımız uzunluğunda ve kalem kalınlığında bi nesne.

Bağırsak yada midesine zarar verecek diye çok korkuyorum. Bi zararı dokunur mu yan etki falan yapar mı bu plastik :( Zeytinyağı dışında neler iyi gelir bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca lütfen geyik muhabetine dönüşmesin konu. Gerçekten benim için önemli.

3 answers to this question

Recommended Posts

• 0

doktor hiç birşe dememişmi. zeytin yağından başka birşey kullanmayın. subhanallah nasıl yutmuş ki parmak uzunluğunda kalem gibi pilastiği.

• 0

Bende anlamadım sabah burun yanmasıyla doktora gitti doktor plastiği görememiş o sıra tam burnun arka tarafına kaçtığı sırada doktor burnuna bir alet sokmuş o sırada birden yutmuş plastiği :( Ve hala da çıkmadı. Ne yapacağımızı bilmiyoruz inşallah yarın kazasız belasız çıkar.

Doktor yuttuğuna inanamamış nasıl yutarsın demiş. İki bardak zeytinyağı içti ama yine tık yok. Eğer geç çıkarsa bi sorun teşkil eder mi bilen arkadaşlar varsa lütfen yardımcı olsun.

• 0

tekrardan bir doktora gösstermeniz daha uygun olur. onlar bu işlerde daha tecrübeliridler.