Jump to content
Sign in to follow this  
Guest lapatya

Türk Sinemasında Sizi En Çok Ağlatan Sahne Hangisi?

Recommended Posts

Guest Melinda
gülmeyin ama ben ibrahim tatlısesin filminde ağladım.yani sahnede ölüyodu hülya avşarla oynuyo filmi hatırlamıyorum.ilk defa o zaman ağlamıştım.annem sordu neden ağlıyosun o zamanlar 13 yaşlarındaydım hiç çok acıktım demiştim.annem baya bi gülmüştü...:)

:rofl: hiç çok acıktım..:rofl: hiç gülceğim yoktu güldürdün benide annen gibi. :D

ben babam ve oğlumdaki adam öldükten sonra evlerine dönerlerken yolda adamın babasının arabadan inip '' açeydim kollarımı, gitme diyeydim, sarıleydim'' dediği yerde çok ağlamıştım.

Guest cadaloz

bende gülüyorum her hatırladığımda ama küçüktüm ozaman:)

Forumdaki arkadaşların yaşı genç olduğu için çoğunluk babam ve oğlum demiş, bencede kesinlikle babam ve oğlum. Ama ben en çok uçurtmayı vurmasınlarda ağladım, küçük umut filmin başında, inci uçurtma ne demek demişti. Küçük bir çocuğun uçurtmayı bilememesi resmen içimi acıtmıştı.

• Like 1

Tarık Akan Halit Akçatepe'nin oynadığı bi film vardı kardeşi hasta oluyordu .En son kardeşinin en sevdiği tvyi getirdiğinde kardeşi ölmüştü o sahneyi izledikçe ağlarım şu anda bile tüylerim diken diken oldu

birde Kadir İnanır ve Türkan Şoray'ın bi filmi vardı ismini gene bilmiyorum Hasretinde Yandı Gönlüm türküsünün söylendiği kaza sahnesi vardı ... Kazadan sağ kurtulan bebeği Türkan Sultan görüp kucağına alıyordu o sahnede çok üzülmüştüm :(

ayyyy ne ağlak oldum yaaa nerden hatırladım ki:cray::cray:

Birde en son Selam filmini syrettim ,Öğretmenin öğrencisini kurtarmak için nehre atlama sahnesi iöğrencisini kurtarıp son söylediği sözler:cray:

Hale Soygazi Kartal Tibet Bir Demet Menekşe defalarca seyretsem yinedeson sahnesinde üzülürüm....

• Like 1