Jump to content
hitit

Yıldızname Baktıran Var mı Aranızda???

Recommended Posts

slm arkadaşlar islama göre insanın gelceğini ALLAHTAN başkası bilemez ama bizler bazen arzu

ve istediklerimiz gerçekleşmediğinde hüsrana uğrar ve belli tatmin (terapi) etme yollarına gireriz .bende bundan 15 yıl önce baktırmış bakan kadın annemin doğumu ve benim doğum tarihimi alıp sanırım osmanlı ve arapca harfler yazan bir kitaptan bakmıştı bir sürü şey sölemişti aklımda kalanlardan bana sen yiğit yapılı devlet memuru olan biriyle evleneceksin birde oğlun olcak ismide F harfi ile başlayan demişti nitekim ALLAH affetsin günah işliyorsakta öle oldu eşim devlet sektöründe yapılı kilolu ama oğlum olmadı henüz ....

Bende 2 kere baktırdım. Biri doğru söyledi bazı şeyleri.Ama geleceğe dair bişey söylemedi.

2.baktırdğımda gelecekle ilgili salladı durdu bişey çıkmadı

F başlayan oğlun olacak demişti ama henüz bebişim yok 5 yıllık evliyim. eşim için yapılı kilolu devlet memuru demişti..

bende baktırdım bi arkadaşıma ama onun kitabı arapça değildi yıldızname yazıyor üstünde bişşiyler söyledi evleneceğim kişi hakkında bekliyorum bakalım burcumu anne adımı doğum tariihimi falan yazıyor bir kağıda sonra kitabı açıyor ordan okuyor ama okuduğu yerde başka şeyler yazıyor terazi burcunun özellikleri yazıyor kendisi bana hayatla ilgili şeyler söylüyor inanmak istemiyorum ama bekliyorum yinede

nasıl bakıyorsun peki orda şekillermi beliriyor ne oluyor

• Like 1

vallahi ne desem inanmamakmı gerekiyor inanmakmı sanki evleneceğim kişiyi bildi aynı dediği vasıflarda..gerisinde bekliyorum Allahın izniyle.