Jump to content
hitit

Yıldızname Baktıran Var mı Aranızda???

Recommended Posts

İnanmayın böyle şeylere ve umut bağlamayın söylediklerine.

Bebek konusuna gelince.Herşey nasip kızmet,Allahın elinde ve izniyle olur. Siz tevvekül edip dua edin ve çarelerine bakın gerisini Allaha bırakın.Verirsede vermezse de vardır herşeyde bir hayır.

Yakın zamanda bende baktırmıştım,RABBİM affetsin geleceği görmek adına değil,mevcut durumumla ilgli bi sıkıntım için bana yapılan bişey varmı diye.İranda eğitim görmüş bi hocaya baktırmıştım.Yakın zamanda yine baktı,kısmetim çıkıyor evlenmek istiyorum ama sonra birden korkuyorum hayır diyene kadar bğulacak gibi oluyorum.AÇıkçası hayırlı bi kısmetim çıksın evleneyim istiyorum ama bu durumdan kurtulamıyorum.Bağlılık var sende dedi.Bilmiyorum doğruluğunu.

Günahmı sevapmı ALLAH bilir niyetinize bağlı bence,Fal için geleceği bilmek için yaptırıyorsanız günahtır gaybı ALLAHtan başkası bilemez.Yine ilim sahibi bir hocaya danışmıştım günahmı sevapmı diye.Günah değil ama ne kadar doğru onu ALLAH bilir dedi.Var yıldızname ama bakanın ilmine bilgisine bağlı dedi.

haklısınız hakaşığı Gaybı ALLAHTAN başkası bilemez dediğiniz gibi ilminin yüksek olmasına bağlı..sizin bağlılık derken neyi kastettti..

Gelecegi Allha tan baska kimse bilemez. Bu hocalarin cogu cinle bakiyor..cinle bizim goremedigimiz boyutta hareket ederek haber aliyorlar: ornegin siz birisi beni seviyormu diye soruyorsunuz hocnain cini o sirada sevdiginizin yanina gidip konusma vb dinleyip seviyor evlenmeyi duusnuyor yad abaska biri var gibi haber veriyor..bunlar gelecek degil simdiki zamanda gerceklesen henuz siizn bilmediginiz olayalr..ve insanlarda buna binaen bu hoca biliyor vallahi tuttu vb bir suru para hemde imanini heder ediyor..yildizname bir faldir. fal kesinkes yasaklanmistir haramdir gunahtir...sirke kadar goturur. bunalr uzuntuden baska bisey getirmez. bulasmayin..ALLAH affetsin diye baktiranalri anlamak hic mumkun degil zaten..

güvenemiyorum ki o ilmi bilip bildiğine. kimi bulacağım da baktıracağım :(

haklısınız hakaşığı Gaybı ALLAHTAN başkası bilemez dediğiniz gibi ilminin yüksek olmasına bağlı..sizin bağlılık derken neyi kastettti..

Benim durumum çok ilginç belki yaşayan çok kişide vardır ama hayırlı bi kısmet çıksın evleneyim diyorum,ciddi ciddi dualar ediyorum istiyorum ALLAH'tan elhamdülillah iyi kısmetlerimde çıkıyor ,hani baktığın zaman hayır demen gerekecek reddedecek sebepte yok şansda veriyorum biraz konuşup tanıyalım diyorum aynı günün akşamına inanılmaz bir huzursuzluk soğuma tuhaflık hissediyorum hayır diyene kadar aldığım her nefes bana zor geliyor sanki

bilmiyorum bağlılık var dedi anlamadım bilen varsa burda açıkça sormakda isterim.Bu durumu anlayan aynısını yaşayan varmı????

bende baktırdım yıldızname sewgılım vardı ozaman sızın iş olmucak olsa bıle sonu olmucak dedı sen amelıyat olcaksın dedı ben inanmadım sewgılımle nişanlandık 7 senedırf anlşıyoduk 4 ay nişanlı kaldıktan sonra ayrıldık ve bir iki ay sonra amelıyat olucam tesadüf mü gercek mı hala bılemıyorum

• Like 2

Yıldızname bakan birinii bulsamm hemen baktırırdım.Ananem çok eskiden baktırmış çocuklarından tutun evliliğe kadar herşeyi söylemiş geçen gün sohbeti geçiyordu.Her dediğini çıktı gerçekten şunları şunları yaşadım diye