Jump to content
hitit

Yıldızname Baktıran Var mı Aranızda???

Recommended Posts

bu devirde artık öyle yıldızname bakan kimse kalmadı .falcılara sorarsan hepsı bakar :D

yıldızname kurandan bakılır herkesın baka bileceği şey degıldır .hele ki latin alfabesınden

bakan falcılar yok mu ölüyorum onlara :D

ben hiç baktırmadım...ama annem daha evlenmeden önce bir kere baktırmış memlekette ve artık tesadüfmüdür gerçekmidir bilemem ama hocanın dedikleri çıkmış...şimdi öyle bakan birini bulmak çok zor malesef...

Agzina saglik.

Gelecegi Allha tan baska kimse bilemez. Bu hocalarin cogu cinle bakiyor..cinle bizim goremedigimiz boyutta hareket ederek haber aliyorlar: ornegin siz birisi beni seviyormu diye soruyorsunuz hocnain cini o sirada sevdiginizin yanina gidip konusma vb dinleyip seviyor evlenmeyi duusnuyor yad abaska biri var gibi haber veriyor..bunlar gelecek degil simdiki zamanda gerceklesen henuz siizn bilmediginiz olayalr..ve insanlarda buna binaen bu hoca biliyor vallahi tuttu vb bir suru para hemde imanini heder ediyor..yildizname bir faldir. fal kesinkes yasaklanmistir haramdir gunahtir...sirke kadar goturur. bunalr uzuntuden baska bisey getirmez. bulasmayin..ALLAH affetsin diye baktiranalri anlamak hic mumkun degil zaten..

Yazmisimdir kesin. Rahmetli babannem baktirmis, cocuklari olmuyormus. Adam bilmis. Ben seneler once bir kadina baktirmistim. Ona gore gecen sene evlenmem lazimdi. Olmadi yani. Bileniniz varsa iyi bakan birini hic durmayin hemen soyleyin bakem.

Allah'tan baskasi gaybi bilmiyor. Gecende annem bir hocaya baktirmis daha dogrusu iki hocaya. Ikisi de cok yakinda bu sene evlenecek cok zengin biriyle demis. Degil zengin adam yok etrafta. Las vegas'ta bir gecede nikah yapiliyor ya oyle olacak galiba. Yani kisacasi millet atiyor. Ama dedikleri dogru ciksa iyi olur be yav.

sonra da neden şu duam olmuyor bu duam olmuyor diye gezinir dururuz

bunun kabir ve ahiret kısmı da var

• Like 1

yıldızname genel özellikler hakkında fikir verir.gelecekle ilgili birşey çıkaramaz.6 milyar insan 12 yıldıza sığmaz.

yıllar önce ben baktırmıştım. doğduğum günden o baktırdığım güne kadar ne yaşadıysam herşeyi tek tek söyledi hayatıma giren insanların isimlerine kadar o zamanlar nişanlımdan yeni ayrılmıştım. nişanlımın 5 ismi vardı, tüm isimlerini saydı. o zamanlarki durumumun nedenlerini aktardı gelecekte olacakları ve öleceğim yaşa, yapacaklarıma kadar söyledi. dedikleride harfiyen oldu. hala devamını takip ediyorum. geçmişten o güne kadar olanı suya bakarak, gelecektekileride arapcamıydı yoksa osmanlıcamıydı bilemem. bir el yazması kitaptan bakarak isim hesaplamalarıyla bularak söylemişti. harfi harfiyen tek noktasına kadar sektirmeden söyledi yaşananları. yaşayacaksın dediklerinide yaşıyorum.

• Like 1

yıllar önce ben baktırmıştım. doğduğum günden o baktırdığım güne kadar ne yaşadıysam herşeyi tek tek söyledi hayatıma giren insanların isimlerine kadar o zamanlar nişanlımdan yeni ayrılmıştım. nişanlımın 5 ismi vardı, tüm isimlerini saydı. o zamanlarki durumumun nedenlerini aktardı gelecekte olacakları ve öleceğim yaşa, yapacaklarıma kadar söyledi. dedikleride harfiyen oldu. hala devamını takip ediyorum. geçmişten o güne kadar olanı suya bakarak, gelecektekileride arapcamıydı yoksa osmanlıcamıydı bilemem. bir el yazması kitaptan bakarak isim hesaplamalarıyla bularak söylemişti. harfi harfiyen tek noktasına kadar sektirmeden söyledi yaşananları. yaşayacaksın dediklerinide yaşıyorum.
ilginç sizin gibi harfiyen yaşayanlar var insanın geleceğini Allahtan başkası bilemez ama bazende hepimiz insan olarak inanasımız geliyor örnek olarak sizsiniz bak...

Fala teRapi diyerek kilif uyduramazsiniz cunku Kuranda net ve kesin yasaklanmistir , falin bazan cikma ihtimalini mavigul guzel aciklamus, bir yandan dua edip bir yandan falla ugrasanlara Allah akil fikir versin