Jump to content
hitit

Yıldızname Baktıran Var mı Aranızda???

Recommended Posts

kim bakıyomuş ki? (site haricinde tabi,sitede var demeyin görmediğime güvenmem)

ben baktırmıştım ve baya tutturmuştu,eşime varana kadar tarif etmişti...

Iyi birini bilen varsa desin. Ama oyle facebook tan bakacagim falan demesin. 7 ceddimin bilgisi orda var zaten.

Seneler önce bir falcıya gittiğimde bana galiba yıldızname bakmıştı. Dediklerini bugünmüş gibi hatırlıyorum. 19 yaşındaydım o zaman. Aynen aktarıyorum arkadaşlar: adı M harfiyle başlayan, adından kocaman bir E olan, çok uzun boylu, ela gözlü güneydoğulu biriyle evleneceksin. Akraban gibi evinde olan biri bu. Senden yaşça biraz büyük olacak. 25 yaşında evleneceksin. Bir tane oğlun olacak. Doğumun o kadar kötü geçecek ki asla başka doğum yapmak istemeyeceksin.

Sonuç: dediği kişi karşıma çıktı evet. Ben 25 yaşımdayken o başkasıyla evlendi.

İlginçtir yıldıznameme 25 yaşımda baktırdım. Dediğine göre üniversitede okurken son senemde nişanlanıyordum kesin. Tarif ettiği de fatih'ti. Üniversite son sınıf geçen seneydi bitti gitti. Nişanlanmadım. Fatih de başkasıyla evlenmişti o sene.

Ya bana çatanlarda sıkıntı var. Yada yalan inanmayın. Boş yere insan umutlanıyor hayatına karşı falan. sonuçta oturuyorsun hop diye.

• Like 1

ben kendimce güven hissettiğim birini buldum. Haftaya gitcem yanına. eski sevgilim ve benim yıldıznamemize bakacagını soyledi. neden ayrılmışız, uyum vs...

belki vazgecerim ama gitmem cunku sureklı fikrim değişiyo. bi dıyorum gidicem kesin bi diyorum aman boşver bunlar boş işler

Bakiyorum diyenler var da ne oldugunu bile bilmiyorlar.bir kitabi acip yine anne ismi senin ismin dogum tarihini sorup kitaptan okuyorlar.cikan olmus mu?olmamis.yildizin dusuk demusti bi o cikti.

hitit, 26.09.2012 - 14:15 yazdı:

slm arkadaşlar islama göre insanın gelceğini ALLAHTAN başkası bilemez ama bizler bazen arzu

ve istediklerimiz gerçekleşmediğinde hüsrana uğrar ve belli tatmin (terapi) etme yollarına gireriz .bende bundan 15 yıl önce baktırmış bakan kadın annemin doğumu ve benim doğum tarihimi alıp sanırım osmanlı ve arapca harfler yazan bir kitaptan bakmıştı bir sürü şey sölemişti aklımda kalanlardan bana sen yiğit yapılı devlet memuru olan biriyle evleneceksin birde oğlun olcak ismide F harfi ile başlayan demişti nitekim ALLAH affetsin günah işliyorsakta öle oldu eşim devlet sektöründe yapılı kilolu ama oğlum olmadı henüz ....

Ben  baktirdim  sevdigimle benim dogum tarihini vs aldi uyusuyorsunuz  bununla mutlu olursun  omur  boyu dedi