Jump to content
Sign in to follow this  
Nil.

Hülya'yı Defalarca Aldattım Dedi Ama

Recommended Posts

KAYAHULYA780036_detay.jpg

geçen hafta sonu Telegol’de, Hülya Avşar’ı kastederek, “eski eşimi çok aldattım” diyen Kaya Çilingiroğlu, önceki gün ‘çok aldattığı’ eşi Avşar ve kızı Zehra’yla Etiler’de buluştu. Birlikte yemek yiyen üçlü, restorandan ayrılırken gazetecilerle açıklama yapmadı. Sadece Hülya Avşar, “yanımda Zehra varken bu konuları konuşmam” dedi.

Bu arada Hülya Avşar Yiğit KARAAHMET’e açıklamalarda bulundu.İşte o röportaj…

 

 

SİNEMADAN NEFRET ETTİĞİM ZAMANLAR OLDU

 

Hülya Avşar bugün televizyonda en çok izlenen iki şov programına çıkıyor, pek çok dizi senaryoları önce ona gidiyor, kariyeri pek çok filmle dolu ve önümüzdeki günlerde Altın Portakal’ın jüri başkanı olacak.

 

“Film çekmeye başladıktan sonra kendimi alamadım bu işten. Sinema yapmak için gerçekten açıklayamacağınız, büyük bir sevgi olması lazım... Yoksa çok zor. O kadar çok nefret ettiğim zamanlar oldu ki. Karı koca ilişkisi gibiydi sinemayla ilişkim. Kopamıyorsun da, nefret ediyorsun.”

 

ERKEK ÇOCUKLARINI DÖVEN HÜLYA’YI YAŞIYORUM HÂLÂ

 

Avşar, her zaman kendinden konuşturmayı sevdi, bunu her zaman işine yarayacak şekilde kullandı. Avşar kendini iki Hülya’ya bölerek bunu gerçekleştirdiğini anlatıyor. İşte şimdi diğer Hülya’yla tanışma zamanı:

 

“Ben Ankara -Emek Mahallesi’nde yırtık blue jean’le dolaşan, freni olmayan bisikletle gezen, erkek çocuklarını döven Hülya’yı yaşıyorum hâlâ... Sanki şöhrete dair olan şeyler, başka bir Hülya varmış ve onun başına geliyormuş gibi... Kendi ailemin ve sevdiğim üç-beş arkadaşımın yanında hâlâ mahalledeki Hülya gibiyim.”

 

MASTURBASYON SAHNESİ KONMASINI BEN İSTEDİM

 

Hülya Avşar, Türk sinema tarihine “Basma elbiseli Avşar ve onun masturbasyon sahnesiyle” geçen “Berlin in Berlin” hakkında ise şunları söylüyor: “O sahnenin filme konulmasını ben istedim. Normalde klişe bir sevişme sahnesi olacaktı. Kocasından ayrılmış, hiç konuşmayan bir kadının gizli bir dünyası nasıl olur diye düşündüm ve aklıma birden o fikir geldi. Sinan’a söylediğimde ilk başta inanamadı, sonra uçtuk, uçtuk...”

 

CEM YILMAZ’A DA ÖDÜL VEREBİLİRİM ŞAHAN’A DA

 

Hülya Avşar’ın 49. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin jüri başkanı seçilmesinden beri bu konuya dair tartışmalar bitmedi. Jüri başkanı olarak iki oy hakkı olduğu festivalde nasıl bir tutum izleyeceğini ilk, belki de son kez söylüyor: “Şimdiden tavrımı koyuyorum. Benim birinci göstermeye çalışacağım film popüler olacak, ses ve gişe getirecek. Bunun için mücadele vermek istiyorum. Sadece yönetmenine yaramayacak yani. Popülerliği seviyorum, magazini seviyorum. Ben böyle bir seçim yapmaktan yanayım. ‘Bu bir sanat filmidir, bunun gişede bu kadar kazanacağını bileceksiniz’ diyebilmeliyim. Ben Cem yılmaz’a da ödül verebilirim, Şahan Gökbakar’a da. Film gibi film yapıyorlar çünkü. Benim için festival budur.”

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hülya Avşar'ın magazin kişiliğine bir şey diyemem ama Hülya Avşar çok iyi oyuncudur. Çok da iyi filmleri vardır. Hatta şimdi iyi bir senaryo olsa döktürür eminim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ahlak ve edep bazılarına hiç uğramaz.al birini vur ötekine.insan kendini bilmiyorsa konuşsan ne yazar konuşmasan ne yazar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...