Jump to content
  • 0
ase

Bir İnsan Sizi Neden Facebookdan Engeller?

Question

evet arkadaşlar sorum gayet açık ve net. sizce neden eski sevgiliniz sizi facebookdan engeller? bu duruma sevinmeli miyim yoksa üzülmelimiyim? onu seviyorum, o da bunu biliyor. fakat onu gerek facebook gerek telefondan hiç mesaj atmıyorum. sizce niye?

31 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Yeni aşk kovanına çomak sokarsın endişesinden dolayı

• Like 1

• 0

belki yeni bir sevgilisi vardir ve senin bunu görüp üzülmeni istememistir..

yada kendisini senin tarafindan takip ediliyor hissetmistir.

• Like 1

• 0
onu sevdiğini bildiği için işte :)

yani bu soruya verilecek öyle mantıklı cevaplar var ki .ben birini yazdım sadece

ama birinin seni sevmesinin ne zararı olabilir ki? ben sonuçta bunu içimde yaşıyorum. ne öyle saçma sapan durular yazıyorum (aşk acısı çeken kız modunda) nede başka birşey.

• 0
ama birinin seni sevmesinin ne zararı olabilir ki? ben sonuçta bunu içimde yaşıyorum. ne öyle saçma sapan durular yazıyorum (aşk acısı çeken kız modunda) nede başka birşey.

kaç yaşındasın güzel kardeşim bilemiyorum fakat görünen o ki aşk gözünü cidden kör etmiş .

biraz empati yapalım .sen birinden ayrıldın aradan zaman geçti ve başka birine aşık oldun ..

hatta ayrıldığın bir kaç eski kişide sende ekli ..yeni gelen için bu nasıl olur ??

senin onu sevdiğini bilmesi silmemenden anlaşılıyor zaten büyük ihtimalle böyle düşünecek veyahut kendince başka sebepleri olabilir .ama bitmiş işte ..

• 0
kaç yaşındasın güzel kardeşim bilemiyorum fakat görünen o ki aşk gözünü cidden kör etmiş .

biraz empati yapalım .sen birinden ayrıldın aradan zaman geçti ve başka birine aşık oldun ..

hatta ayrıldığın bir kaç eski kişide sende ekli ..yeni gelen için bu nasıl olur ??

senin onu sevdiğini bilmesi silmemenden anlaşılıyor zaten büyük ihtimalle böyle düşünecek veyahut kendince başka sebepleri olabilir .ama bitmiş işte ..

yo yo belirtmedim tabi an başta benim hatam. biz zaten ekli değildik birbirimizin listesinde. yani bikaç hafta önce ayrıldık ve ayrılır ayrılmaz onu sildim ben. zaten birbirimizin arkadaş listesinde yoktuk. bugün baktım ki engellemiş beni. önce hesabını dondurdu sandım sonra arkadaşımın facesinden baktım çıktı. yani beni engellediğine eminim.