Jump to content
Sign in to follow this  
dogukan34

Selanik Dönmeleri ve Bülbülderesi Mezarlığı

Recommended Posts

e yani sonuç olarak bu konudan edinimimiz ne olacak? yani konu bizi nereye götürecek? ben sizin anlatmak istediğinizi çok iyi anladım da bu konu burada prim yapmaz arkadaşım....

Burası borsa değil bizde hisse senedi alıp satmıyoruz derdimiz içimizdeki hainleri içimizdeki satılmışları iyi tanıyalım.Bu satılmışların Emellerine alet olmadan düşmanın sadece dıştan değil içtende geleceğinide bilelim.

Burası borsa değil bizde hisse senedi alıp satmıyoruz derdimiz içimizdeki hainleri içimizdeki satılmışları iyi tanıyalım.Bu satılmışların Emellerine alet olmadan düşmanın sadece dıştan değil içtende geleceğinide bilelim.

iyi de arkadaşım düşman zaten içimizde...nerde yaşıyorsun sen????? elhamdüllillah müslümanım,benim diyen milliyetçiden daha milliyetçiyim çok şükür...bir göçmen olarak ve bir tarafımında müslüman olmadığını göz önüne alırsam sizin yukarıdaki cümlelerinizi hakaret olarak alırım... iki amcamda,kuzenlerim de bu ülkede hem de terörün göbeğinde vatani görevlerini yaptılar...siz o satılmışları yanlış yerde arıyorsunuz.. haritada yanlış bölgedesiniz aşağılara doğru gideceksiniz biraz...onların tohumları da kökenleri de,nasıl bölmeye çalıştıkları da belli....

üstünüzemi alıyorsunuz,sulandırmayamı çalışıyorsunuz bunu anlamakta zorlanıyorum bana şunu söylermisiniz?ordan veya burdan gelme bu ülkede yahudi dönmesi varmıdır? yokmudur? herhangi bir yerden gelip ülkemizin kendine özgü kültür yapısını bozmaya çalışan kişiler,şahıs veya kavimler varmıdır? yokmudur? siz bölücüleri sadece eli silahlı dağdaki teröristler olarak görüyorsanız medyanın içine sızmış çektiği filmlerle,dizilerle veya yazdığı yazılarla ülkeyi bölmeye çalışan binlerce haini görmüyorsanız sizinle konuşmam bitmiştir.

üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim.... sulandırmak diye bir tarza sahip olmadım hiç..yazdıklarınıza katılıyorum evet ama siz yukarıda herhangi bir yeri ya da yerlerden gelenleri değil siz direk selaniklileri hedef gösterdiğiniz içindi benim tepkim....yukarıda siz sordunuz kaçta kaçı müslüman diye...kendinizle çelişiyor musunuz yoksa konuyu yumuşatmaya mı çalışıyorsunuz son yazdığınız mesajı en başta yazsaydınız daha farklı tartışabilirdik....isabet olmuş benim de sizinle konuşmam bitmiştir....ama söylediğim sözümün arkasındayım yanlış yerdesiniz bu konu burada prim yapmaz... hayırlı geceler,selametle...

üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim.... sulandırmak diye bir tarza sahip olmadım hiç..yazdıklarınıza katılıyorum evet ama siz yukarıda herhangi bir yeri ya da yerlerden gelenleri değil siz direk selaniklileri hedef gösterdiğiniz içindi benim tepkim....yukarıda siz sordunuz kaçta kaçı müslüman diye...kendinizle çelişiyor musunuz yoksa konuyu yumuşatmaya mı çalışıyorsunuz son yazdığınız mesajı en başta yazsaydınız daha farklı tartışabilirdik....isabet olmuş benim de sizinle konuşmam bitmiştir....ama söylediğim sözümün arkasındayım yanlış yerdesiniz bu konu burada prim yapmaz... hayırlı geceler,selametle...

üslubumda hiç sorun yok siz önce kendi geldiğinizi yeri bileceksiniz atalarınıza sorma zahmetinde bile bulunmadan söze katılıyorsunuz önce kendi tarihinizi öğrenin fikirlerinizi ona göre sunun.Bu ülkeye selanikten gelmiş binlerce yahudi dönmesi vardır evet sorum aynen söylediğim gibi yüzde kaçı müslümandı?bilmediğin konuda ahkam kesmeyin

üslubumda hiç sorun yok siz önce kendi geldiğinizi yeri bileceksiniz atalarınıza sorma zahmetinde bile bulunmadan söze katılıyorsunuz önce kendi tarihinizi öğrenin fikirlerinizi ona göre sunun.Bu ülkeye selanikten gelmiş binlerce yahudi dönmesi vardır evet sorum aynen söylediğim gibi yüzde kaçı müslümandı?bilmediğin konuda ahkam kesmeyin

Ben geldiğim yeri çok iyi biliyorum tekrar ediyorum üslubnuza dikkat ederseniz sevinirim..ben kendi tarihimi gayet iyi biliyorum,dikkat ederseniz söylediklerinize katılıyorum dedim...hedef noktanız ve genellemeniz yanlış diye belirttim...sizin karşınızda çocuk yok,ben tarihimi de geldiğim yeri de,dinimi de ırkımı da çok iyi bilirim...ahkam kesmek gibi bir saplantım yok...belirli bir ideolojik görüşüm var sadece ve bununla da gurur duyarım kiminle konuştuğunuza dikkat edin...hedef gösterdiğiniz kitlenin içinde benim sülalem de var madem ki konu ortaya açılan bir konu neden tepkileri doğal karşılamıyorsunuz...benim sorunum üslubunuzla ilgili....selanikden gelenleri düşüneceğinize meclise soktuklarınızı indirin önce de ben de göreyim vatanseverliğinizi... karşılıklı çirkinleşmeyelim lütfen..

bu size son mesajımdır...selametle..

• Like 1

meclise soktuklarınız derken? :) tanıdığım milletvekili yok ben kimseyi meclise sokmadım kusura bakmayın sizin gibi ideoloji sahibi değilim siz milliyetci vatansever olmaya devam edin bana ümmeti islam yetiyor.

meclise soktuklarınız derken? :) tanıdığım milletvekili yok ben kimseyi meclise sokmadım kusura bakmayın sizin gibi ideoloji sahibi değilim siz milliyetci vatansever olmaya devam edin bana ümmeti islam yetiyor.

eyvallah kardeşim...Allahın selamı üzerine olsun...sen haklısın.... hayırlı geceler...

eyvallah kardeşim...Allahın selamı üzerine olsun...sen haklısın.... hayırlı geceler...

gece gece size karşı kırıcı olduysam hakkınızı helal edin müminler kardeştir siz selanikten gelirsiniz ben doğunun bir tarafından tek ortak paydamız vardır ülkemizi bölücü hainlere karşı koruyup ALLAH (c.c.) bize bahşettiği islamı yaşamak ondan ötesi küçük ayrıntılardır.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...