Jump to content

Recommended Posts

Her kim Perşembe günü geçe yatsı namazından sonra fetih süresinin ilk ayetini 1001 kere okursa ve bunu 1 hafta boyunca yaparsa evlilik için kısmeti ayağına gelir. Bu işlemi bana bir abla vermişti. Kendiside geç evlendiğini ve bu ayet işlemini yaptıktan sonra muradına erdiğini söyledi. Ve ayrıca kime bunu tavsiye ettiysem hepsi de evlenip yuvasını kurdular dedi. Denedim ve inanarak yaptım.. Ama yapacak olanlara belki bir nebze katkım olur. Lütfen yapıpda sonuç alanlar paylaşsınlar. Diğer kişilere umut olsun. Benim için ve aile için de dua ederseniz bu bana yeter.

Arkadaşlar bir şey yazmayı unutmuşum. Aklıma geldi. ve bu gün Prş bence inanarak yapın. İşleme başlamadan önce 2 rekat hacet namazı kılıp dileğimizi söyleyip ayeti okumaya başlayacağız.

• Like 2

zaman önemli değil bence gece yarısı duaları daha kabul görüyor ya ister yatsıyı kıl başla,istersen gece yarısı oku bence inanmak ve istekli yapmak lazım ve ben beğendim bunu insanın içine siniyo yani..paylaşan arkadaşım allah senden razı olsun....

nasipse olur duada vesile olur..gelir uzaklarda da olsa olmayıncada agzınla kuş tutsan zor:)

zaman önemli değil bence gece yarısı duaları daha kabul görüyor ya ister yatsıyı kıl başla,istersen gece yarısı oku bence inanmak ve istekli yapmak lazım ve ben beğendim bunu insanın içine siniyo yani..paylaşan arkadaşım allah senden razı olsun....

Allah sizdende razı olsun.