Jump to content
LOVE'S

6.His Kimde Vardır Nasıl Gelişir ? (Kabala)

Recommended Posts

ben önceleri rüyalarimda mesajlar aliyordum... yani gördügüm rüyalar gercekten ilgincti.. uyarici, haberci rüyalar...

insan sarrafiyimdir... Allah´a sükürler olsun.. (bir iki kisi istisna)

herkezle kuramiyorum, bilmiyorum neden, ama telepatik yönlerimide bilincli olarak fark ettim ve gelistirmeye calisiyorum..

lütfen yargilamayin :confused: ama su son 2 - 3 yil icerisinde, fal kartlarina merak salmistim.. Allah´in gücüne gitmesin, Allah günah yazmasin, beni afetsin ama cok isabetli yorumlarda bulunabiliyorum.. tabii ki hobby olarak, maddi bir cikarim yok.

3 sene evvel, tesadüfen hayretler icinde kalarak kesfettim, ellerimi insanlarin agriyan bölgelerine koydugumda, sikayetleri gidiyor, veya hafifliyor.. tabii ki bu ara benim enerjide ýerlerde sürünüyo.... o baska mesele :whistling:

reikiyle ugraşabilirsin:)egitim o seni götüren noktaları çözer

daha önceleri bende bazı şeyler rüyamda görüodum artık göremiorum ama kardeşimin 6. hissi çok gelişmiş sanki insanların aklını okuyor bir kimse hakkında hiç ummadığımız bişi söylüyor hadi canım olurmu diyoruz bir zaman sonra söylediği doğru çıkıyor.ilginç bişi.

Guest yebese

ben çok sık rüya görmem yada unuturum ama gördüğüm rüya muhakkak bir şekiLde karşıma çıkar 6. his oLayına geLince bir kişi üzerinde uzunca konsantre oLursam bana söyLemek isteyipte söyLeyemedikLerini anLayabiLiyorum ve hiç tanımadığım birinin üzerinde saadece ana baba ve kendi adını biLirsem yoğunLaşıp onun hakkında biLgi sahibi oLabiLiyorum

ama bunLarı yaptıktan sonra 2-3 saat uyuyorum ve bütün gün baş ağrısı çekiyorum:(

Guest Antimodes

vesselam her yorumu okudum herkez aynı birşeyden bahsediyor peki bende size başıma gelenleri kısaca bahsedeyim

1. kavga edeceksem gecesine rüyamda görüyorum sabah ediyorum

2. sevdiğim bir insanın ici sızlasın aynı anda benim 2 kulağımda cınlıyor ve bunu cok denedik hep olumlu sonuc aldık

3. Allahu tealaya ne zaman elimi kaldırıp dua etsem sanki birisi eliyle omzuma dokunuyor

4. insanların gözünün icine bakarak surat ifadeleriyle yalan mı doğrumu söylediklerinii anlayabiliyorum

5. bir bakış bana doğru yöneldiğinde bende dönüp ona bakıyorum

bunlar normalmi ?

3 sene evvel, tesadüfen hayretler icinde kalarak kesfettim, ellerimi insanlarin agriyan bölgelerine koydugumda, sikayetleri gidiyor, veya hafifliyor.. tabii ki bu ara benim enerjide ýerlerde sürünüyo.... o baska mesele :whistling:

ecrin aynı şeyler bende de vardı ve enerjimi alıyordu hatta kolum ağrıyordu. birgün tesadüfen televizyon seyrederken tekrar bağlantı ile ilgili bir program gördüm araştırmaya başladım ve gerçekten bende var olduğunu anladım ve bu konuda çalışıyorum şimdi başkalarının ağrısını geçirince benim enerjim bitmiyor ama daha yolun başındayım tabii

Guest tuana yagmur

ya bende öyle rüya gördüğümde cıkıyodu bi ara.suan gördüğüm rüyalar sacma sapan ve hatırlamıyorum cogunu bile.....ne yaptım ki diye düşünyrm ..üzülüyorum artık görmüyorum diye ya.valla rahatlıyodum rüya görünce .....kendi kendime moral veriyodm rabbim yanımda bana moral acıcı rüyalar gösteriyo diye ama simdi göremiyrm....

Guest Mavisiyah

ne güzel burda herkesin 6.hissi kuvvetlymiş..hadi o zaman arkadaşlar nicklere bakarak insanlar hakkında yorum yazınn..mesela bendeb başlayabilirsiniz:)

--------------------

yokmu şu an 6. hissi kuvvetli biri gerçekten bir şeler sormak istiyorumm..

Peki doru cikiyormu? inanmak dorumu ? Beni tanimadi halde benim hakkimda yorum yapti! 6.His doru cikiyormu inanmam gerekirmi?

Aciklarsaniz sevinirim nasil düsüncemi bilmiyorum bu 6 his hakinda

bende de şu var karşımdaki insanların bazen düşüncelerini ve ne hissetiklerini anlayabiliyorum mesala.ama kendim için değil..

Guest yebese
ne güzel burda herkesin 6.hissi kuvvetlymiş..hadi o zaman arkadaşlar nicklere bakarak insanlar hakkında yorum yazınn..mesela bendeb başlayabilirsiniz:)

--------------------

yokmu şu an 6. hissi kuvvetli biri gerçekten bir şeler sormak istiyorumm..

bana anne adını senin adını ve doğum tarihini gg/aa/yy oLarak söyLe