Jump to content
LOVE'S

6.His Kimde Vardır Nasıl Gelişir ? (Kabala)

Recommended Posts

Guest GALETYA

Benimde rüyalarım çıkar, ama hep olumsuzlar :(, kötü birşey yaşamadan hiç ilgisiz insanları görürüm rüyamda ve mutlaka o insanla ilgili bir haber duyarım. Artık yakınlarım rüyanda beni görme diyorlar :( Birde hiç tanışmadan bile elektrik alamadığım insanlardan birgün mutlaka birşey çıkar, bunu 6.hissi geliştirenler varsa yardımcı olabilirlermi acaba, ek olarak bazen gözümün önünden de acayip resimler geçer hiç düşünmediğim halde (örnek; kağnı, yılan, yaşlı bir kadın gibi)

Guest dark_dream

ha öylemi özür dilerim ben rüyanda anladım k.bakma yaa

Guest ebrus
ha öylemi özür dilerim ben rüyanda anladım k.bakma yaa

bende ne hissediyorsun:)

Guest GALETYA

6.hissini geliştirenler yokmu hiç arkadaşlar :(

Guest nnic

konu eski olmasına rağmen yeni gördüm..

6.hissimizi geliştirmek için kabala ..açıkçası çok ilginç:)

kabala ayrı bir öğretidir.6.his ise sıradan bir olay..geliştirilebilir mi evet geliştirilebilir.

6.his basit bir tahmin yöntemi diye açıklayabiliriz..ötesi fal ve kehanetlere gider..fakat kabala bunlardan daha uç noktalardadır:)

geliştirmek isteyen arkadaşlar ilk adımı düşünmek ve hayal..bol bol düşünün.karşılaştığınız her konuyu.konuştuğunuz,karşılaştığınız her kişiyi.

beyninin içine girmeye çalışın ne yapmak istiyor,neler düşünüyor.basit bir mimik ifadesine kafa yorun gözlemleyin.bol bol teoriler üretin.

eğer temeli var ise geliştirmek mümkün..

ben ilk defa gördüğüm kişiden olumsuz bir enerji enerji alıyorsam veya olumlu hep doğru çıkıyor. olumsuz enerji aldığım insanın muhakkak o içindeki şerli niyetleri kısa zamanda ortaya çıkıyor ve bana sen de amma atıyorsun diyenler veya önyargılısın diyenler her seferinde bana hak veriyorlar. bunun adı nedir bilemiyorum ama bende böyle oluyor.

konu eski olmasına rağmen yeni gördüm..

6.hissimizi geliştirmek için kabala ..açıkçası çok ilginç:)

kabala ayrı bir öğretidir.6.his ise sıradan bir olay..geliştirilebilir mi evet geliştirilebilir.

6.his basit bir tahmin yöntemi diye açıklayabiliriz..ötesi fal ve kehanetlere gider..fakat kabala bunlardan daha uç noktalardadır:)

geliştirmek isteyen arkadaşlar ilk adımı düşünmek ve hayal..bol bol düşünün.karşılaştığınız her konuyu.konuştuğunuz,karşılaştığınız her kişiyi.

beyninin içine girmeye çalışın ne yapmak istiyor,neler düşünüyor.basit bir mimik ifadesine kafa yorun gözlemleyin.bol bol teoriler üretin.

eğer temeli var ise geliştirmek mümkün..

:wacko: ama bn bunun kabala olduğunu bilmeden 6 yaşımdan beri yapıorum..yani insanların ne düşündüğünü yada telefon caldığında arayan kişinin kim olduğunu ...n bunlar bnm için sadece bir oyundu 15 yaşıma kadar daha sonra bunları olumlu şekilde kulanmayı dener oldum yani kızgın birine düşünsel olarak sakin msj yollayarak gb... ama kabala :blink:istemem ya onunla uğraşmak...

benim 6. hissim çok kuvvetlidir ve hislerime göre hareket ederim tıkandığım noktada yüce rabbim bana ayan eder film şeridi gibi gözümün önünden geçer herşey yada hiç olmadık anda bir ses duyarım bana yardımcı olur istediğimde insanların düşüncelerini okuyabilirim yada ne yapacaklarını bilirim

Guest Amphitrite

Bi aralar şöyle bişeyim vardı.Etrafımda ölecek insanları tahmin edebiliyordum.Bazen net olarak ölecek kişiyi hissediyordum.Bazende birisinin öleceğini hissediyordum fakat kim bilemiyordum.En son olarak 17 Ağustos depremini hissettim.Bir gün önce arkadaşlarıma ve anneme, "çok büyük bişey olacak ne bilmiyorum fakat birçok kişi ölecek.bize bişey olmayacak" dedim.Tabi deprem diyemedim.Yalnız bu hissiyat beni çok rahatsız ediyordu.İçimi ruhumu boğuyorlar gibi bi his. Çok korkuyordum.Hissetmek istemiyordum.Çok dua ettim.Ne olur Allahım ben bişey hissetmek istemiyorum dedim.Ve çok şükür artık hissetmiyorum.

Guest çokşeyvar

zaten bu sitede normal bir insan yok ben de dahil:D