Jump to content
LOVE'S

6.His Kimde Vardır Nasıl Gelişir ? (Kabala)

Recommended Posts

Guest linergene

kabalayı kahinler ve büyücülük ilmi diye biliyorum ben . 6. hissin nasıl geliştirilebileceğini kimse yazmamış

evet 6. his nedir ne değildir....Özellikle merakım geliştirmek için neler yapılmalı....bende insan içine çıkınca ,misafirliğe gidince vs akşamında kendimi dayak yemiş gibi halsiz ve bitkin hissediyorum....sebebi nedir acaba...insanlardan aldığım olumsuz enerjiler olabilirmiiii

bende bazen rüyamda görüyorum , veya bisi olmadan 2 veya 3 gün önce icime bir karamsarlik düser ve anlarim , ama herzaman olmuyor arada bi geliyor . Ama yinede Allah bilir tabiki

Bu konuda size birşey sorabilirmiyim

ilmi seviyesi cok yüksek olan zatlarda acilim cok yüksek oluyor onlar daha da dünyanin bos yer oldugunu rahatlikla görebiliyorlar insanlarin icindeki durumlari da sezebilmekteler, ilmi düsük insanlarda ise arada acilim oluyor biraz kesintili gibi tabi bir de Allah vergisi de var , Allah diledigine daha da fazlaca veriyor...

• Like 1

bu konuyla ilgili Jadoa Tai Alexander'ın rüya dili adlı bir dizi yazısı var. Ayrıca öğrencilerinin kurduğu gruba katılıp ileri derslere de katılabiliyorsunuz. Dersler empatları daha çok ilgilendiriyor ama kendini geliştirmek isteyen herkes faydalanabilir diye düşünüyorum

6. His 4. ve 5. Boyutlarin temel tecrubesidir

3 boyutlu dunyada gorme duyma gibi duyular haricinde insanda fitrat geregi tum alemleri ozumseme kapisi vardir ..

Allah ayette `siz onlari diri sanirsiniz ama onlar ölüdürler " der bunu 2-3 yerde muhkem olarak soylemektedir

Yani kisi ruh kavramini yok sayiyorsa ve 6. hissi de yoksa dogal olarak 4.ve5. boyutlarda o anda diriligini yitirmistir. 3 boyutlu dunyaya hapsolmus ve kapilma dedigimiz bir dunyevi faydaya kapilmistir.

Kisi nasil ki beslenmesine gore yasam kalitesini belirliyorla, hislerine ve farkindaligina gore de 4.ve5. boyuttaki yasam kalitesini hatta mevcudiyetini belirlermektedir

Bazilarimiz ayni anda 7 evren boyutunda da yasayabilirken bazilarimiz sadece 3. boyutta ve cok sig bir algi ile mevcut olabilirler.

Allah ayette `her nefs olecektir` demez, `her nefs olumu tadacaktir` der

yani olum korkusu olumden hemen sonra korkuldugu gibi olmadigini akabinde belli edecektir