Jump to content
Msk-u Amber

Dukan Diyeti Yapmak İsteyen Varmııı?... :)

Recommended Posts

Hayirli geceler:)

Dukan Diyetini yapaniniz oldumu hic?Ilk dönemde ne kadar kilo verdiniz?

bugün basladim, su an icin fena gitmiyor

ben hayatı diyet ile geçen bi insanım canım 2. haftadan sonra bi işe yaramıyor hayallerini yıkmak gibi olmasın da:D

ben hayatı diyet ile geçen bi insanım canım 2. haftadan sonra bi işe yaramıyor hayallerini yıkmak gibi olmasın da:D

Yok bende öyle biriyim fazla sey etmedim :D kilolu degilim ama bu oburluk beni mahvetti kiyafetlerim olmuyor aklim basima gelsin :P

bende yapmayı cok ıstıyorum ama bıraz malıyetlı bır dıyet yöntemı. sanırım devamlı protein tüketiliyor. bobreklere bindirme olmasın dıye de nasıl dengelemek gerekıyor onu da çözebilmiş değilim. off bende cocuklugumdan berı aynı dertten muzdaribim :( bu bir şans meselesi.

malliyeti aslinda cok yüksek degil, ben simdi 3.günümdeyim yani pazartesi basladim, sabah tartildim tam 1kilo vermisim ac kalmadan:)

ben söyle yapiyorum, sabah iki yumurta yiyorum veya iki yumurtayi yagsiz iki kasik süt ve biber ile cirpip yagsiz tavada pisirebilirsin

aralarda sürekli süt iciyorum tok tutuyor, veya tulum peyniri beyaz peyniri artik evde ne bulunuyorsa onu atistiriyorum

cok cok acikincada tavuk yada et haslayabilirsin veya izgarayapabilirsn, balikta öyle

ayrica cok su icmelisin, böbrekleri desteklemek icin...ve bol bol yogurt yigebilirsin hic dayanamadin belli bi tatlandirici varmis onu yogurt ile karistirabilirsin

çıkks yapmak istemem.değil dukan düşes diyeti olsa yapmam.bünyem sevmiyor diyet miyet..:(

Benim arkadaşım 22 kilo vermiş gözümle gördüm. Ama yolda karşılaştık acelesi vardı fazla konuşamadık. Çok hızlı verdiriyo. Ben başladım ama ikinci aşamaya gelemeden başka diyete geçtim. Yulaf kepeğini yoğurda koydum çok tok tutuyor

ben artik kendimle barisigim :D biktim diyetlerden elma diyeti lahani diyeti bilmem ne diyeti yetti artik yettiiiii ot yiye yiye möö gibi bune ya :mad: haftaya cigköfte ziyafetine davetliyim diyetime elveda deme töreni bune ya ver al ver al gina geldi millet gözleri pörtliyesiye kadar yer icer kilo almaz nankör nankör ben iki dilim kek yesem ertesi gün ben kek yedin diye resmen bedenim etrafa anos ediyor sanki...Napalim Allahta bizi böyle yaratmis :D hem ben sisko degilim kemiklerim iri :P telkin en iyi tedavi kus kadar hafifsiniz :D