Jump to content
Sign in to follow this  
pearl25

pdf yi doc a Nasıl Çeviririm?

Recommended Posts

Guest lapatya
"Ben pdf dosyaları doc'a çevrilmiyo diye biliyorum "

Program verdim daha ne çevrilmio diye biliorm diosnz xD

Nerde program?? Ben bakmıştım bulamadım? Verirsen bizde kullanırız...

Guest lapatya

Ya ortada yanlış anlaşılmalar var...:D

Ben direk arkadaşın isteğini word dosyasından pdf'e diye okudum, ve verdiğimde ona yönelik bir program...diğer herkes öyle anladı sanırım. Tek doğru anlayan sensin electra, sende ifade edemedin :D:D

Pdf'den word'e dönüş yok...Arkadaş sanırım şifreli pdf dosyalarını copy paste yapamadı, o yüzden bu bilgiyi istiyo ama yok öyle bir program..:D

Pdf'den word'e dönüş yok...Arkadaş sanırım şifreli pdf dosyalarını copy paste yapamadı, o yüzden bu bilgiyi istiyo ama yok öyle bir program..:D

:-( peki.tesekkurler yine de

Guest lapatya
:-( peki.tesekkurler yine de

Arkadaş sana link atmış bir sürü ama program vermemiş. Evet internette bi dolu link var pdf to word converter diye ama onlar biçok pdf'i word e dönüştüremez. Sen de denemiş olmalısın.. Özellikle makaleler falan şifrelidir..O programlarla ancak kendi yaptığın pdf'i dönüştürürsün...

Senin elindeki tam olarak ne?

Anladığım kadarıyla arkadaşın elindeki şifreli bir pdf, o yüzden dönüştüremez. İnternetteki çoğu pdf'in dönüşümü zor...Özellikle akademik yazılar...ben de çok aradım ama onun programı internette yok...Sizin verdikleriniz de dönüşüm yapsa bile karakterler bozulur..

Ama arkadaş zaten yok, meselede yok...

--------------------

ben mi? ben burdayım:whistling:

Elimdeki akademik yazılar evet.Image olarak kopyalayabiliyorum ama değişiklikler yapamıyorum.

Peki yine de tesekkurler

Guest ramahcan

solid converter adlı bir program var .. onu tavsiye ederim ama genel olarak türkçe karakter konusunda biraz sıkıntılı bu tür programlar... .. . yada en iyisi adobe reader prorgramından (prfesyonel sürümünde olsa gerek) htm olarak kaydet sonrada kopyalayım worda yapıştır :D kolay gelsin

Guest electra

Ya ben direk link vermek yasak diye biliyordum o yüzden programın google dan aratılmış versiyonunu verdim.Oradan istediğiniz bir tanesini indirin.Türkçe versiyonu bu tür programların bildiğim kadarıyla.

Guest lapatya

Anladığım kadarıyla arkadaşın elindeki şifreli bir pdf, o yüzden dönüştüremez. İnternetteki çoğu pdf'in dönüşümü zor...Özellikle akademik yazılar...ben de çok aradım ama onun programı internette yok...Sizin verdikleriniz de dönüşüm yapsa bile karakterler bozulur..

Ama arkadaş zaten yok, meselede yok...

--------------------

Birde o hangi dilde yazımdır? Biraz daha özen göstersek şu Türkçe kullanımına...?

Kime dediniz bunu sayın modum, arada yanlış yazdıysak kusura bakma ama bende çok dikkat ederim buna...