Jump to content
cladua

Dilek,Murat ve Hacet Duası

Recommended Posts

ya arkadaslar niye kimse cevap vermiyor? benim bildigim namaz sadece Allaha kılınır, Allaha secde edilir... burada bi tuhaflik yok mu :S tsk...

yargilamiyorum bu arada ogrenmek istiyorum...

sen zaten allah rizasi icin kiliyorsun bence ama tek peygamber efendimizide gönlünü almak icin onun adina da namaz kiliyosun zannederim

Guest best41

cuma günü sela vakti yapılabilirmi acaba cvp verirseniz sevinirim.

slm arkadaşalr ben yokken bayağı yorumlar yapmışsınız.:mad:bende sizlere bu terkip hakkında bir kaç yorum yaparak sorularınıza cevap vermeye çalışacağım..

1-Bu terkipte kılacağımız namazlarda büyük zatlar içinde Allah rızasını gözeterek namaz kılsak ne olur.Abdülkadir Geylani hz.retleride büyük bir zattır.Peygamber efendimize(sav) komşu olan bir zatttır.onun hikmetini ve himmetine nail olmak için namaz kılsak ne zararınız olur? sadece karınız olacaktır.lütfen şirke düşmeyin ve kalbinizi bozmadan yapın dualarınızı.

2-kenzül arş duasının uzun olanını okuyacaksınız.

3-Üç çarşamba veya 3 cuma yapın derim.üst üste 3 gün olmaz.

4-sizlere söyleceğim akşam yatsı namazından sonra yaparsanız daha da etkili olacaktır.

5-bU terkibi her türlü halis niyet için yapabilirniz.iş, evllik,mutluluk, hastalıklardan şifa..

Arkadaşlarımdan bazıları evlilik için yaptılar.sevdikleri insanlarla yeniden barışıp evlenmöek için ve sonuç gerçektende muhteşemdi.

SEVGİ VE SAYGI İLE.....

sevgili arkadaşlar merhaba cehaletimi bağışlayın ama kafam karıştı çarşamba derken salı gece yatsıdan sonra mı kılmalıyız cevaplarsanız çok sevinirim

Guest papatya82
1 Fatiha,3 İhlas okunur.Ardından besmele okunduktan sonra (1100) defa "YA MUİZZ" okunur.Ardından:

2 rekat namaz (Allah rıazası için)

2 rekat namaz (Peygamber efndimiz(s.a.v.) için)

2 rekat tövbe istiğfar namazı( 1 fatiha 3 ihlas okunur her rekatta)

2 rekat şükür namazı

2 rekat Şeyh Abdülkadir Geylani riçin namaz

2 rekat hacet namazı kılınır.

33 estağfirullah,33 Allahümme salli ala seyyidina

33 sübhanallahi velhamdülillah okunur.33 ün bitiminde "SÜBHANALLAHİ VELHAMDÜLLİLLAHİ VELA İLAHE İLLALLAH" okunur.

Ardından Allahın 99 ismi söylenir ve Kenzül arş duası okunur.Ardından dileğini söylersin.

3 Çarçamba veya 3 Cuma yapılır.

arkadaşlar kaynak belirtemiyorum çünkü bu çok eskilerden öğrendiğim bir hacet duasısır.yapıldığı anda inanılmaz bir şekilde etkisini görüyorsunuz.3 çarşambanın sonundada sanki mucize diyebileceğiniz şekilde dilekleriniz kabul olunuyor.Tabi halis bir kalp ile dua etmek en güzelidir.Bir çok arkadaşım bu terkibi yaptı ve hepside inanılmaz derecede mutlu oldular.SİZLERİNDE MUTLU OLMANIZ DİLEĞİYLE...

teşk.cladua bugün yapıcam allahın izniyle....

yatsı namazından sonra demisin claduacm ben de o yüzden dün akşam yaptım doğru mu anlamışım tatlım?