Jump to content
cladua

Dilek,Murat ve Hacet Duası

Recommended Posts

ben de bugün yatsıdan sonra 3. yü yapacağım inşallah allah kabul etsin dostlar

bugn bende yatsıdan sonra yapıp yatarım. 12yi geçtikten sonra deniyecem.Bu evlenceği kişiyi görme işi bi olursa varya.Heleki istediğim kişiyi görürsem varya. sitede helva dağıtacam(adak olmasında:)

allaha emanetolun

ay yanlış yazmışım 2. bitti henüz ama çoook inanıyorum arkadaşlar.Allah büyük... bu arada rüyamda birini gördüm ama claduacm öyle sohbet ediyorduk.görmeyi istediğim kişiydi üstelik:) acaba o mudur ki

Guest fındıkkurdu

bende çok umutluyum işallah hepimizinki kabul olur.

yakupozcan danda helva bekliyoruz ama sesi soluğu çıkmıyor :)

yakup özcan helvayı nasıl dağıtcan bilmem ama isteriz ona göre.........

arkadaşlar çoğu kişi ilk yaptığında çoğuda 2. veya 3.ç yaptıklarında görüyorlar.

ASD inşallah sevdiğin kişiyi beklediğin kişiyi görmüşsündür ve unutma rüyayı nasıl yorarsan öyle olur.

ben rüyamda sevdiğim kişiyle tam 5 yıldan sonra ayrılmıştım ayrılalı 2 yıl olmuştu.rüyaya yattığımda sevdiğim kişiyle benim aramda nikah cüzdanı vardı.öyle gördüm rüyayı.ikişmizde deniz kenarında günlük kıyafetlerle yatıyoruz ama konuşmuyoruz ve aramızda nikah cüzdanı vardı.öyle gördüm.ve şimdi aynısı oldu bile diyebilirim.2 yıl aradan sonra tekrar birleştik ve çok mutluyuz evlilik adımlarınıda attık.umarım sizlerde mutlu olursunuz............:)lütfen dualarınızı içten ve inananrak yapın arkadaşlar.

MUTLU OLMANIZ DİLEĞİYLE:thumbsup:

Allah razı olsun cladua.Bumesaj beni öyle motive etti ki bilemezsin Allah sonuna erdirsin arkadaşım...

Guest fındıkkurdu

bu akşam bende 2. mi yapacağım ilk yaparken rüyada görme kısmını yapamamıştım bu akşam bende görmek için yatıcam.

sevgili asd arkadaşım sen görmeyi istediğin kişiyi gördüğüne göre helva dağıtmak işide sana kaldı :) baksana yakupozcandan hiç ses yok :D