Jump to content
cladua

Dilek,Murat ve Hacet Duası

Recommended Posts

Guest Esma77
yakup özcan helvayı nasıl dağıtcan bilmem ama isteriz ona göre.........

arkadaşlar çoğu kişi ilk yaptığında çoğuda 2. veya 3.ç yaptıklarında görüyorlar.

ASD inşallah sevdiğin kişiyi beklediğin kişiyi görmüşsündür ve unutma rüyayı nasıl yorarsan öyle olur.

ben rüyamda sevdiğim kişiyle tam 5 yıldan sonra ayrılmıştım ayrılalı 2 yıl olmuştu.rüyaya yattığımda sevdiğim kişiyle benim aramda nikah cüzdanı vardı.öyle gördüm rüyayı.ikişmizde deniz kenarında günlük kıyafetlerle yatıyoruz ama konuşmuyoruz ve aramızda nikah cüzdanı vardı.öyle gördüm.ve şimdi aynısı oldu bile diyebilirim.2 yıl aradan sonra tekrar birleştik ve çok mutluyuz evlilik adımlarınıda attık.umarım sizlerde mutlu olursunuz............:)lütfen dualarınızı içten ve inananrak yapın arkadaşlar.

MUTLU OLMANIZ DİLEĞİYLE:thumbsup:

Clauda, bu dua ve namaz cok hosuma gitti, insallah ben de gelecek hafta sali gunu yapacagim. Sevdiginin sana donmesi icin baska ne dualr yaptin? Sadece bu verdigin dua ve namazlari mi yaptin? Sakincasi yoksa , paylasirsan cok sevinirim. Tesekkurler .

namazı kılınır.

33 estağfirullah,33 Allahümme salli ala seyyidina

DENMİŞ...

salavat tamamlanmıcak mı bu kadar mı yanı muhammed kelımesi gelmicek mi sonuna

sağol arkadaşım hiç unutur muyum;) yatsıyı bekliyorum dört gözle

:)amin insallah yatsi oldu yapalim bakalim,yüce rabbim kabu eder insallah asd insallah hepimizin dilekleri oluur

--------------------

arkadaslar bazilari görme böülümü icin niyet etmedim yazmis nasil yani rüyanda kiminle evlenecegini görmek icin extradanda bisey mi okunacak

Guest seda_ysmn

bende yapıcam sımdı arkadaslar ıns olursa bende sıze yazarım burdan ama bırsey sormak ıstıyorum 3 hafta yappıcaz ya bunu ruya ıcın ayrı mı yapılacak yoksa aynı namzda oda mı nıyet edılecek cvp beklıoorum lutfen kılıcam sımdı allah razı olsun hepınızden dualrınız kabul olsun

Guest ben kimim

arkadaşlar ben geçen başladım ama çarşamba yatsıdan sonra yaptım yanlışmı yaptım acaba salı yatsıdan sonrasında bahsetmişinizde sorayım dedim

,

evet sali gününü carsambaya baglayan gece ama lütfen diger sorumuza cvp verseniz:(yani extradan biseymi yapmak lazim rüyada görmek icin