Jump to content
Guest zumruduanka

63 Gün 21 Fatiha Mucizesi

Recommended Posts

Guest zumruduanka

Arkadaslar yaklaşık 6 sene kadar once maddi olarak o kadar boguldumki anlatamam kredı kartlarım maasımdan aldıgım avanslar dusununku odemelerımden sonra sadece yol parası kalıyordu bana .

Allahtan mucıze ıstıyerek hergun 21 Fatıhayı okudum tam 63 gun boyunca abdeste gerek yok aklımızdan okudugumuz ıcın.

Duam bıttıgı hafta bana borclarımı kapatacak kadar bır yerden para hıbe edıldı bu hırsızlık ahlaksızlık falanla degıl gerı odenmemek uzere bır paraydı. Allahıma bın sukurler olsun. O zamankı sıkıntılarımı asmıstım. Yalnızca dua ıle bır dıpnot yazayım duanız sıze hayırlı gelecek ıse sız 63 gunu tamamlayabılıyorsunuz eger nıyetınız sıze yaramayacaksa hayırlı degıl ıse duanız bıtmıyor. Unutuyorsunuz. Mesela bır gunu atladınız ertesı gunu 2 gunluk okuyabılıyorsunuz ama dedıgım gıbı hayırlı degıl ıse nıyetınız gunlerce unutuyor ve kesınlıkle bır donem hatırlamıyorsunuz. Defalarca denedım bir kac nıyetım ıcın malesef tamamlayamadım.

Sormak ıstedıgınız bıseyler olursa yazarsanız cevaplarım.

bende bugün basliyorum bakalim olucakmi ;) 29.nisan2009 da 63 cü gün bildirim sayfaya ...paylasim icin tskler hersey gönlünüzce olsun insallah

• Like 5

Guest cnn33

senin adına cok sevindim arkadasım aynı dert bendede var o kadar çok borcun içindeyim ki seninde dediğin gibi sadece yol param kalıyor bende deniyeceğim bugünden itibaren allah kabul eder inş bi de bu uygulamaya başlamadan önce mi dilek diliyorsun ,yoksa her gün okumaya baslamadan dileğini tekrar mı ediyorsun kaynağını da belirtirsen sevinirim

Guest sevcan

bende deniyecem cok acil kredikarta borcum var ne yapacam bilmiyorum

Guest erva19

sadece borcu olanlar içinmi etkili???????

Arkadaşim ben de evimi satin almak istiyorum şu an oturduğum ev satişa çikariliyor.inşallah rabbim kabul eder hepimizin dualarini.selametle...

ben şunu merak ediyoru hani niyetleniyoruz ya ertesi gün okumada yine aynı niyetimi yapıyoruz yoksa niyetteim bu günkü okumaya diyemi

evet her okuma günü için ayrı ayrı mı niyet edeceğiz?Aydınlatırsan sevinirim arkadaşım