Jump to content
Guest zumruduanka

63 Gün 21 Fatiha Mucizesi

Recommended Posts

Guest MiSs You

bende varımmm arkadaslar inşallah bitirmek 63 gün boyunca okumak nasip olur :)

arkadaslar konuyu dagitmayalim, tartisma platformuna cevirmeyelim lutfen...

Kirici olmanin anlami yok..

Guest perihann

63 gün boyunca 21 fatiha Mucizesini bu gunden itibaren bende okuyacam.Merak ettigim sadece maddi dilek yada istekler icinmi okunuyor? Manevi istekler icinde okunabilirmi?

Guest seashell

arkadasım merhaba

ben de okucam

ancak mesela 2 dılek ıcın 21+21 sekılınde mı okusak oyle olur mu

yada 3 dılek ıcın 63 kez mı okusak

boyle mı yapalım yoksa 3 dılegı de bırden soyleyıp 21 kez mı okuyalım??

Guest fatoş1981

ya bu gece başlarsak 28 nisanda 63, gün tamamlanmıyo mu

ben mi yanlış hesapladımm

Deneme niyetiyle kolları sıvayanlara her namazın ardından 100 kera Fatiha okumalarını öneririm.

sen neler deneyimledin canim arkadasim?

--------------------

arkadaslar zaten her gun fatiha okumayanimiz var mi? yuce Allahim sen ne buyuksun...

sen neler deneyimledin canim arkadasim?

--------------------

arkadaslar zaten her gun fatiha okumayanimiz var mi? yuce Allahim sen ne buyuksun...

Yapılan ameller karşılığında elde edilenleri anlatmak -hele umuma açık bir yerde- doğru olmaz. Her namazın ardından 100 kere Fatiha okumanın neticelerini saymakla bitiremem. Manevi anlamda çok büyük bir güç kazanacağınız, Allah'a kullukta daha samimi olacağınız kesin.

Sadece not olarak şunu ekleyeyim. Ben ilk zamanlar okurken çocukluğunda vermiş olduğu rahatlıkla bir cahillik yapıp ayaklarımı uzatırdım. Bir gece tam okuma esnasında göbeğimden yukarı doğru çekildim. Canım çok acıdı. Kemiklerimden acaip acaip sesler geldi. Okumayı bıraktım. 5-10 saniye öyle kaldıktan sonra bırakıldım ve hemen toparlandım. O günden sonra okurken ayaklarımı uzatmayı terk ettim. Sizin aklınızda bulunsun da sürekli ders yapacaksanız oturuşunuzdaki edebi bozmayın. Okuduğunuzun Kur'an olduğunu unutmayın yani.

Allah'a emanet olun. Selametle.

• Like 1

çok güzel yazmışsın.bir de Fatiha suresinin her derde deva olduğunu bilmeyen yoktur sanırım.ama hadislerden okuduğum kadarıyla duanın kabul olması ilk olarak kalben inanarak okumak bir de bize düşen namazlarımızı kılmak.namaz kılan ve kalpten dua eden insanın Allah ın izniyle bütün duaları kabul olur.bir de dua okunduğunda olmadı Allah duamı kabul etmedi dememek hayırlısını istemek,ümidi kaybetmemek gerekir.Allah herkesin duasını kabul etsin.

Guest nonamegri

ALLAH bütün inananların dualarını kabul etsin.Bu zamanda dualara çok ihtiyacımız var