Jump to content
Guest zumruduanka

63 Gün 21 Fatiha Mucizesi

Recommended Posts

Guest larant

arkadaşlar kesinlikle devam etmenizi tavsiye ediyorum.Diliyorum rabbimden inşallah hepinizin muradlarını nasip eder.ben okumaya başlayalı daha 1 hafta ancak olmuştu.bende arkadaş gibi maddi sıkıntı ,kredi kartı borçları vs.için onları ödeyebilmek adına okumuştum ve okumaya devam ediyodumki bu sabah çok hayırlı bir haber aldım.bütün borçlarımı kapatıcak kadar elime para geçicek inşallah bi kaç gün içinde.Allah a ne kadar şükretsem az.tabi bunun yanında geceleri yasin süresini ve vakia süresini peşpeşe hergece olmasada haftada 3 gece okuyorum.o sürelerinde etkisi olduğunu düşünüyorum.Rabbim cümlenizi ben gibi güldürsün.Allah hepinizden ve konuyu açan arkadaştan razı olsun..

Guest karel
arkadaşlar kesinlikle devam etmenizi tavsiye ediyorum.Diliyorum rabbimden inşallah hepinizin muradlarını nasip eder.ben okumaya başlayalı daha 1 hafta ancak olmuştu.bende arkadaş gibi maddi sıkıntı ,kredi kartı borçları vs.için onları ödeyebilmek adına okumuştum ve okumaya devam ediyodumki bu sabah çok hayırlı bir haber aldım.bütün borçlarımı kapatıcak kadar elime para geçicek inşallah bi kaç gün içinde.Allah a ne kadar şükretsem az.tabi bunun yanında geceleri yasin süresini ve vakia süresini peşpeşe hergece olmasada haftada 3 gece okuyorum.o sürelerinde etkisi olduğunu düşünüyorum.Rabbim cümlenizi ben gibi güldürsün.Allah hepinizden ve konuyu açan arkadaştan razı olsun..
bu sadece borcu olanlar icin mi yoksa hersey icin okuyabiliormuyuzz

Guest larant

herşey için okunabiliyor..

Guest slaver

fatıha nın sırrı herseyde cok etkılı bınlerce sukur bunu bıze bıldırene..

Guest jasna

ya ben başlıyorum ama mesela 3 gün okuyorum 4.gün unutuyorum 21 kere okumayı öyle kalıyor...:(

Guest canaz

peki özel günlerde ne yapıcaz okuyabilecekmiyiz??

Guest uğur_böceği

evet özel günlerde de okunur mu? ve bunu uygulayan arkadaşlar ara da yazın gercekten uygulaya bılıyor musunuz merak edıyorm:)

Guest slaver
peki özel günlerde ne yapıcaz okuyabilecekmiyiz??

özel gunlerde kurandan yuzune bakmadan dua nıyetıne okunabılır..

bende okuyorum arkadaşlar 25 nisanda bitecek sadece 3 gün unuttum onun dışında hep okudum inşallah dualarımız kabul olur.bir değişiklik olmadı henüz