Jump to content
Guest mavera

Kün Feyekün Duası..

Recommended Posts

sevgili cebel bende de açılmadı ama duayı bugün de okudum inanaılmaz bir huzur var üzerimde inan.Allah razı olsun senden ki bizlerle paylaştın.

Allah razı olsun Cebel kardeşim. Bende hergün okumaya gayret edicem.

Bu duanın kısa ve tekrar edilen bölümleri eger yanlış hatırlamıyorsam Yasin suresinin sonunda ve mubin duasındada geçiyor..

Guest mavera

bu konuda modlar yardımcı olucaklar benim elimden bir şey gelmez

olmaz ise yarın tekrar denerim

olmaz ise isteyene herkese tek tek atmam gerekecek yada modlar bu konuda daha duyarlı olacaklardır... selametle..

Allah razı olsun cebel kardeşim. Ama resimleri göremiyoruz.

Resimleri gonderdigin site (*********************) sanırım bu siteye üye olmak gerekiyor resimleri görmek için.. Bu nedenden dolayı göremiyoruz diye düşünüyorum..

Vermiş oldugun duayı hergün okumaya başladım.. Allah razı olsun

Guest mavera
Allah razı olsun cebel kardeşim. Ama resimleri göremiyoruz.

Resimleri gonderdigin site *********************) sanırım bu siteye üye olmak gerekiyor resimleri görmek için.. Bu nedenden dolayı göremiyoruz diye düşünüyorum..

Vermiş oldugun duayı hergün okumaya başladım.. Allah razı olsun

sizdende allah razı olsun kardeş inanın bana dua etmenizden çok mutlu oldum buradaki kardeşlerden dua almam 2 günden beri hayatımın anlamı degişti yani birbirimize dua ettikçe güçleniyoruz hayat dahada kolay oluyor.dualarımızı elimizden geldiğince birbirimize edelim kardeşler .ben acizane sizlere faydalı olabildimse ne mutlu .. selametle kalın inşa allah. kardeşim birde o siteye yönlendirmek doğru olmaz.elinizden gelirse o linki silin bu sizin için daha hayırlı olur düşüncesindeyim ...