Jump to content
Guest mavera

Kün Feyekün Duası..

Recommended Posts

Guest sevdam4568

dua okunmadan once niyet edilecekmi veya namaz kilinacakmi

bu duayı istediğiniz zamanda istedeğiniz saatte okuyun . Bu dua için namaz kılmanıza gerek yok.sadece hayırlı dileklerinize niyet edin başlayın okumaya. samimi sürekli okunduğunda kısa zamanda tesiri olur inşeallah..

Guest DaMLa

bende okuyup bitirdim şiimdi rabbim benim dualarımıda burdaki kardeşlerimizin dualarınıda kabul eder inş. İlk kez okudum bu duayı ve okurken cok değişik hisler içinde oluyorsunuz..garip bi heyecan ve ferahlık veriyor yüreğine. Paylasan arkadasımızdan Allah razı olsun.

Guest etudiante

okuyan ve etkisini qören oldu mu arkadaşlar???

Guest erkngrgn

ben yaklasık on gündür okuyorum bir niyetim için ve salı günü niyetim olan şeyi yapmaya çalısmak için gidiyorum insallah yüce rabbim dualarımı ve dualarımızı kabul eder...Bir Derdin Olduğunda RABBİNE Dönüp Benim Çok Büyük Bir Derdim Var Deme...Derdimden Büyük Benim Çok Büyük Bir RABBİM Var De...

Guest yaysin

İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu).

O'nun emri, bir şeyi dileyince ona sadece «Ol!» der,o da hemen oluverir.(Yasin 82) Ne kadar büyük bir ayet olduğu anlamından anlaşılıyo zaten.. Allah razı olsun elinize sağlık. Hep okurdum ama bir duası olduğunu bilmiyordum.

bende ayçaya katılıyorum ozaman dua etmıyelımmı yanı yanlış okuyosak bırısı bu konuda aydınlatabılırmı

arapça okunusunu orenmenız en guzelı tabiki ama bılmıyorsanız tabıkı turkcesınden de okuyabılırsınız. bence okuun arkadaslar okumaktan kıme ne zarar gelir. samimi dua ettıysenız de Allah turkceyı de arapcayı da kabul eder yeterki uzurunda el acalım.

arapça okunusunu orenmenız en guzelı tabiki ama bılmıyorsanız tabıkı turkcesınden de okuyabılırsınız. bence okuun arkadaslar okumaktan kıme ne zarar gelir. samimi dua ettıysenız de Allah turkceyı de arapcayı da kabul eder yeterki uzurunda el acalım.

sana katılıyorum.Eğer bilmiyorsak ve art niyetle okunmadıktan sonra yüce Yaradan biliyor nasıl okuduğumuzu.Yeterki l el açalım.Yüce yaradan Ben kulumun zannı üzerineyim demiyormu arkadaşlar.Ozaman içimizi bozmayalım ve okuyalım.Allahım kabul eder inş dualarımızı...... Amin.