Jump to content
Guest mavera

Kün Feyekün Duası..

Recommended Posts

Guest mmyyssrr

ben bu duanın arapcasını ıstıyorum fakat bulamadım .. buradakılerde gosterılmıyo :( ???

çok güzel paylaşım teşekkürler .Arkadaşlar ben latincesini okudum anlamını bilmeden fakat nedendir bilmiyorum gözyaşlarım kendiliğinden nasıl aktı bi bilseniz. sonra içimi huzur kapladı. paylaşandan ALLAH razı olsun.

Rabbim okumayı nasip etsin inşallah....

inşallah sende okursun kardeşim...ben görür görmez okudum...inan içim çok rahatladı ....zaten hep bildiğimiz kuran ayetleri ....çok güzel bir şekilde dua haline çevrilmiş......yazandan ve yayınlayanlardan allah sonsuz razı olsun........

arkadaşlar manasını bilmeden lütfen okumayın

sitede ayetleri ters çevirip veren kişiler varmıs, arapca bilmiyoruz gördügümüz her metni dua denildigi icin dileklerimiz için okuyoruz

veren arkadas;

bu metnin icerigi nedir ,falan ayet diyebiliyor musunuz?

şu surenin şu ayetidir, şu salavattır gibisinden?

arkadaşlar manasını bilmeden lütfen okumayın

sitede ayetleri ters çevirip veren kişiler varmıs, arapca bilmiyoruz gördügümüz her metni dua denildigi icin dileklerimiz için okuyoruz

veren arkadas;

bu metnin icerigi nedir ,falan ayet diyebiliyor musunuz?

şu surenin şu ayetidir, şu salavattır gibisinden?

Konuyu açan arkadaş paylaşım için teşekkürler.

rosaire evet dua bildiğimiz Kur'anı Kerimde geçen ayetlerin bir araya getirilerek verildiği bir dua.Çoğu bildiğimiz okuduğumuz dualar.

konuyu paylaşan arkadaş çok güzel bir dua olmuş allah razı olsun yanlız kaf harfi g gibi yazılmış bizim için önemli değil hepsi bildiğimiz surelerden ama kur an bilmeyenlere zor olacak onları düzeltebilirmisin ben psyi fazla kullanamıyorum düzeltemedim dua ile kalın

konuyu paylaşan arkadaş çok güzel bir dua olmuş allah razı olsun yanlız kaf harfi g gibi yazılmış bizim için önemli değil hepsi bildiğimiz surelerden ama kur an bilmeyenlere zor olacak onları düzeltebilirmisin ben psyi fazla kullanamıyorum düzeltemedim dua ile kalın

Kaf harfi G harfi gibi okunduğu için o şekilde yazılmış lale devri.Kef harfi ise K harfi gibi okunur Türkçede.

isterseniz int ten açın kur an sitelerinin birini dinleyin hiç liilafi gureyş diye okuyan hoca bulabilecekmisiniz güzelim çok bilgili olmayabilirim ama 30senedir okurum ve ordaki sureleride ezbere yakın bilirim ben sadece uyarmak istemiştim isteyen istediği gibi okur

Şahsınıza bir şey söylemedim ki ben lale devri.

Yazılırken Li ilafi Kureyş diye yazılır ama eğer ki Kıraat üzerinden mahreçler üzerinden gidecek olursak Gureyş diye okunur Kaf harfi.Kef harfi keskin olduğu için K harfiyle okunur.Kaf harfi kaba olduğu için G harfiyle okunur.Mahreç bakımından bende bildiğimi paylaştım.Saygılar.

bugün bu duayı görünce hemen okumak geldi içimden ve okudum ama meğerse ben bu duayı önceden kaydetmişim. demek şimdi okuma vakti gelmiş :) inşallah dualarımız kabul olur.