Jump to content
aylin25

Üzerimde Musallat Var

Recommended Posts

arkadslar yaklasik on yildir musallat var. benim derdim su bebek istiyorum olmuyo esimde de bende de sorun yok ne zaman cin gelse ertesi gun adet oluyorum. bebegimin olmayisi bu cin yuzunden olabilirmi. evlendigim gunden beri bana tecavuz etmeye calisiyo. lutfen yardim edin

evet sahiplenme olabilir. Adet günlerin devamlı değişir bu yuzden...Onu aldırmalısın

Guest
arkadslar yaklasik on yildir musallat var. benim derdim su bebek istiyorum olmuyo esimde de bende de sorun yok ne zaman cin gelse ertesi gun adet oluyorum. bebegimin olmayisi bu cin yuzunden olabilirmi. evlendigim gunden beri bana tecavuz etmeye calisiyo. lutfen yardim edin

tecavüz ediyor derken nasıl yani böyle onların tecavüz ettiklerini görüyor musun yoksa bedeninde hissediyor musun bir de sahiplenme var arkadaşın dediği gibi bu çok tehlikeli eşine bir zarar verebilir en yakın bir zamanda bu işi Allah rızası için yapan hocalar var onlardan bir tanesine gidin zaten o varlıklar takıntılı yani Allah korusun daha geç olmadan bir müdahale şart bence

Hay Allahım Yarabbim sen büyüksün :) Çocuğun olmuyor ise bir uzmana git eşinide götür güzelce tahlilini araştırmanı yaptır tıbben tedavini ol daha sonra aç elini Allahtan iste ... Hem ne musallatıymış bu kim tecavüz ediyor bakın böyle şeyler çocuk oyuncağı değil ..... ! Üfürükcü çakma hocalardan olmayan adam akllı eli vindanında manevi dünyasını yaşayan hocaların efendilerin yanına git bu sorununu paylaş ayrıca pisikolojilk destekte al derim ...

tedavi olmadigimi nerden biliyorsun. bi sikintimi paylastim kalkip boyle bi yanit vermek hosmu. yardimci olmayacaksan bari moral bozucu yorum yapma zaten yeterince moralim bozuk

Cinler genel olarak kadınlara tecavuz eder özellkle iç camasiri ile yatan ustlerini kapatmayan kadınlara dah cok sıklıkla gelirler....

• Like 1

Cinler genel olarak kadınlara tecavuz eder özellkle iç camasiri ile yatan ustlerini kapatmayan kadınlara dah cok sıklıkla gelirler....

Allah korusun :(

Rahman Suresindeki tekrarlanan şu ayet aklıma geldi;

Cennette ki kadınları anlatan ayetler;Onlara bundan önce ne bir insan ne de bir cin dokunmuştur.

Cinler görünmezlik zırhının arkasına saklanarak çok sayıda kadına musallat oluyor.Çoğuda bunu gizliyor.Deli derler,dışlarlar korkusuyla.

Allah bu varlıklara genelde günahlarımız,gafletimiz nedeniyle izin veriyor.Dünyadaki bulunuş amacımızı unutup dünyevi isteklerimizi hedef haline getiriyoruz.

Zekerya a.s çocuk isterken ilerde dini anlatacak varis olsun diye istiyor.Yani istediklerinizi Allah için isteyin..abucucu cicici,şeysine bak dayısı,aynı sana benziyor v.s keyfi gösteriş amaçlı çocuk istiyorsanız yanlış..Allah vesile olarak cinnileri bela kılar.

Hızır a.s'ın çocuk öldürme kıssasında olduğu gibi olacak çocuk size şer,bela olabilir o yüzden de Allah vermiyorda olabilir.

Olur ki hoşunuza gitmeyen birşey sizin için hayırdır ve olurki sevdiğiniz birşeyde sizin için şer'dir..Allah bilir siz bilmezsiniz buyuruyor Allah bakara suresi 216. ayette..

İstekleriniz Allah için olsun.Olmuyorsa da hayır vardır...